TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

ZOR AYAKTA BANKO – 24 KASIM BURSA

4. ayağa 6 eklenmiştir. (10:40)

 

PORSUK KIZI – MAHPERVERKIZ : Birbirinden süratli isimlerin bir araya geldiği mücadelede son metrelerde sprinter isimlerin koşuya ağrılıklarını koymaları mümkün. Bu tanıma da bu iki safkan fazlasıyla uyuyor. İkisi de boş kiloda start alacaklar ve ikisi de gayet formda. Dolayısıyla özellikle son 200’den sonra etkilerini hissettirip aralarından kazananın çıkmasını bekliyorum.

 

KIZILOĞLUM : Yarış yaşamındaki belki de en uygun gruba geliyor Kızıloğlum. Safkanın potansiyel olarak buradaki rakiplerinden üstün olduğu bir gerçek. Eğer ki aradan olumsuz etkilenmez veya bir sıkıntı hissetmezse adından söz ettirecektir, favorim.

 

THINK PINK : Daha adı sanı duyulmuyorken dikkat çektiğim bir isimdi Think Pink. Hatta son startı öncesi o kadar yayıldı ki 4,95 ganyana koştu, gerisini siz düşünün.. Bugün de herkesin dilinde olacaktır ancak günün en zor ayaklarından biri olduğundan çok tercih edilmeyebilir. Yarışa döndüğümüzde mesafe 1400 olduğu için Think Pink’in erken ritme girmesi çok önemli. O.Yıldız idaresinde bunu başaracağını düşünüyorum. Kilosu da fazlasıyla müsait olduğundan etkili düzlük aksiyonlarıyla tüm grubu toplamasını bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 9,11

2.AYAK : 7,11,9,1,3 / 2,6,4,5,8

3.AYAK : 2,3,1 / 6,9

4.AYAK : 1,2,3,4,6

5.AYAK : 1,5,2,6,3,4,7

6.AYAK : 17

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ