TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

ZOR AYAKTA BANKO – 11 AĞUSTOS İSTANBUL

5. ayağa 2 numaralı Sukaya eklenmiştir. Şablon tutarını dengelemek adına 4. ayaktan 3 ve 10 numaralı safkanlar çıkarılmıştır. (12:10)

 

RISING SORY : İlk kez çıktığı İstanbul çimine fazlasıyla uyum gösterince kolay kazandı Rising Sory. Safkan mesafeye oldukça yatkın bir isim. Koşu temposu da lehine geliştiği vakit etkili düzlük bindirmeleriyle sonuca gitmeyi başarıyor. Bugün de benzer şartlar altında start alacağından favorim.

 

DODAŞ BEYİ : Kan hattı olarak dikkat çeken bir tay Dodaş Beyi. Henüz 2 kez start aldı ve çok da üzerine gidilmedi. Ancak son dönemde gerçekleştirdiği ciddi işlerle dikkat çekiyor. Bugünkü rakipleri de uzun süre maiden kalan isimler olduğundan adından söz ettirmesini bekliyorum.

 

ÇAKALINOĞLU : Denk güçte ve formda isimlerin mücadelesiyle karşı karşıyayız. Kağıt üzerinde de gayet zorlu bir koşu olarak görünüyor lakin ben Çakalınoğlu’na güvenmeyi seçtim. Temposunu kurabildiği uzun mesafeli sentetik yarışlarında neler yapabildiği ortada. Son iki çim performansında bile ezilmeyen safkan gayet formda günler geçiriyor. Bugün seri başlayıp numarayı istemesi halinde baskı yemeyeceği görüşündeyim. Virajı da 2-3 boy farkla önde dönmeyi başarırsa bariyere yaslanıp direnç göstermesini bekliyorum.

 

HEMERA : İlk startında sıkıştırılmamasına rağmen tatminkar bir 3.lük elde etti Hemera. Bugün artan tecrübesini ve formunu düşündüğümüzde daha iyisini yapmasını beklemek hakkımız. Ön tarafa yakın yer tutup sakin sürülmesi halinde kazanırda kalmasını bekliyorum.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,6,1,7

2.AYAK : 2,12,8,5,6 / 4,16,15,3,10

3.AYAK : 3

4.AYAK : 1,4,5,2,7,8,6,9

5.AYAK : 3,10,6,2

6.AYAK : 11,7,16

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ