TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

ÜÇ BANKO – 3 OCAK İZMİR

HAYRİŞİM : izmir kumuna uyumlu yapı ve aksiyonlarıyla yakın ara tamamladığı yarışlar ardından uygun grupta start alıyor Hayrişim.Ritme girmekte çok gecikmezse rakiplerine hakim olabileceğini düşünüyorum.

 

URLA ZAMANI : Çok sık koşmasa bence istikrarlı bir Urla Zamanı izleyebilirdik.Yani hiç yarış seçmeden koşan safkan buna rağmen lehine şartları bulduğu vakit etkili olabiliyor.Örneğin bugün startla birlikte başa geçip temposunu kabul ettirebileceğinden beyaz bayrak ayna izletebilir.

 

KIZILHAN : Form tuttuğu zaman grup isimlere bile kafa tutabilecek karakterde Kızılhan.Geçen sene kış sezonunda Yılmabaşar’ın yanında sürekli banko önerdiğim safkan o rakibine bile geçit imkanı vermemişken bugün Şifneoğul’un temposundan etkilenmeden kazanmalı.

Misli olmayan kurgularda rakipleri düşünülebilir.

 

KARDEŞCAN : Başhükümdar ile karşılaşınca neye uğradığını şaşırdı Kardeşcan.O tempodan etkilenince 2.liği bile kaptırdı.Her zaman üstünlük kurabildiği rakiplere yine geçilmeyeceğini düşünüyorum.

 

MY ROYAL SUN : Bu tarz mesafelerde daha iyi rakipler yanında bile başarılı olabilen bir safkan My Royal Sun.ilerleyen yaşına rağmen formunu koruduğunu düşünürsek perdeyi kapatmasını beklemek hakkımız.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,1,4,6,7,2

2.AYAK : 7,9,6,4,3,2,1,8

3.AYAK : 2,1,5,4,6

4.AYAK : 2 / 1,5,6

5.AYAK : 2

6.AYAK : 3

ÜYE YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Boss Ati dedi ki:

    DOĞAÇIM TÜM KAFA ATLARINI TEK ATARAK 3.AYAGI 1-2 GEÇEREK KOCAELİ PARASIYLA 450 MİSLİ OYNADIM YAZDIKLARIN GANYAN OLSUN GÜZEL İNSAN

BİR YORUM YAZ