TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

TERS BANKO – 13 ARALIK İZMİR

UÇAN KARACA : Bir süredir ortalarda gözükmüyordu Uçan Karaca.Son startında kenter kazanan Egenin Aslanı arkası o da çok zorlanmadan 2. kaldı diyebiliriz.Ekürilerin atları formda gibiler.Dolayısıyla Uçan Karaca’nın da üzerine katabileceğini düşünüyorum.Kilosu müsait, pist lehine olduğundan kazanan taraf olabilir.

 

NİF DAĞI  –  WONDERKID : Yarış yaşamının ilk startının sonlarında baya kolaylayarak kazandı Nif Dağı.O gün adapte sorunu çekmesine rağmen galibiyete uzanmayı başardı.Potansiyelini anlamak için kan hattına bile bakmak yeterli aslında.Bugün de üzerine koyacağına şüphem yok.

En az onun kadar şanslı gördüğüm diğer isim de Wonderkid.ilk yarışından beri sahada beklenti besleniyor bu safkana.Kazandı kazanmasına da beklenilen performansı tam olarak sergileyemedi.Bu kez db ilavesi ve Çiçek katkısıyla etkisini hissettirebilir.

 

GALYALILAR : Yılın belirli dönemlerinde, özellikle kış aylarında form tutuyor Galyalılar.Uzunda yedire yedire gelen yapısıyla adından söz ettirebilen safkan son startında 8. kaldı kalmasına ama mücadelenin içindeydi aslında.Son 300’lerin oralarda jokeyi de enseye basınca daha fazla yorulmadı.

Bugün Dymaxion, Çınar Bey, Kupalım gibi isimlerin liderlik mücadelesinde koşunun tempo kazanmasını bekliyorum.Galyalılar ise soğukkanlı aprantisi idaresinde sakince 7-8 gibi yer tutacaktır.

Viraj üzerinde alacağı teşviklerle inceden ritme girmeye başlayacak olan safkanın özellikle son 200 metreden sonraki akınlarıyla tüm grubu toplamasını bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,1,5,4,2,6,10,9,8

2.AYAK : 8 / 5,9,2,4,3,1,10,11

3.AYAK : 1,4,3

4.AYAK : 2,1,4,3,7

5.AYAK : 2,6

6.AYAK : 4

ÜYE YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  5.8
  1
  2.3.6
  1.6.7
  4.6
  20 misli

 2. Dileyra dedi ki:

  Kafadarın ilgilileri bu start sorununa neden çözüm bulmuyorlar anlamıyorum.
  Galyalılar yorumu için teşekkürler.
  Bugün de KA FA DAR sayesinde yatıştayız, 5te kaldık. Ama yılmadık:))

BİR YORUM YAZ