TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

SÜPER PAZAR – 21 MART İZMİR

1.AYAK : Normal şartlarda çok da liderlik için ısrar edecek bir isim bulunmuyor.Dolayısıyla alıştığımız stiliyle ilk metrelerde ERGÜÇLÜ‘nün öne düşüp koşuya tempo vereceğini öngörüyorum.Son dönemde alehine şartlarda start aldığından çok ortalarda görünemiyordu.Bugün istediği avansı alabilirse 63 kiloya rağmen son metrelere kadar kazanırda kalabilir, favorim.

Islak pisti çok seven ve boş kiloda GENÇBERK ile izmir kumunda kendini bulan CEVAHİRTAY öncelikli rakip konumunda olacaklardır.

Devam eden formuyla ŞANSLI KAFKAS, ekürisiyle birlikte ABHER, kazanmakta biraz zorlansa da YENER, öne hamle yapması halinde VASEEM ve mütemadiyen iyi koşan KİYASET 1.lik mücadelesinin ortakları olmaya adaylar.

 

2.AYAK : İlk bakışta koşunun kum piste alınması işleri kolaylaştırabilir gibi görünüyor ancak ben yine kora kor bir mücadele bekliyorum.Dolayısıyla 5 at arasında çok da bir ayrım yapamıyorum.Sıralamam şablonumdadır.

 

3.AYAK : Mevcut potansiyelini biraz olsun yansıtmaya başladı CHRIS BEY.Gerçek gücüne ulaşıp gününde olduğu vakit bu tarz rakipleri çok rahat geçebileceğinden ilk sıradan şans verilmeyi hak ediyor.

En az Chris Bey kadar iyi bir safkan olduğuna inandığım TURHANLI ise uzayan mesafelerde daha iyi koşacak olsa da bugün boş kilosuyla adından söz ettirmeye devam edecektir.

Son yarışlarına anlam veremediğim BİLİRKİŞİ, ön tarafta yalnız bırakılırsa KOCAOĞLAN, el değiştiren YEKSIRA ve start çıkışında oyalanmazsa KENANLI şanslı gördüğüm diğer isimler.

 

4.AYAK : Kum pistte oldukça etkili bir isim BLACK PHANTOM.Bu safkan için 1600’ün sınır olduğunu son yarışında da dile getirmiştim ancak safkan beklediğimden de iyi koştu.Bugün yine aynı mesafede rakiplerinin çoğunun çimci olduğu bir yarışta ön tarafa yakın yer tutup düzlük boyu sürdüreceği sprintiyle sonuca gitmesini bekliyorum.

 

5.AYAK : Kısa ara sonrası ilk kez uzuna çıkıp yarış gördü BRAVE RUNNER.Safkanı genel görünüm itibariyle iyi buldum ve çok da üzerine gidilmedi o gün safkanın.Bugün ise hem artan formundan hem de jokeyinin işi sıkı tutup bineceğinden daha etkili bir performans ortaya koymasını bekliyorum.Güç olarak da rakiplerinden üstünlüğü ortadayken ideal bir 2. banko tercihi olduğunu düşünüyorum.

Oyunu genişleten takipçilerimiz DRAGON PEARL ve MAGIC ROCK üzerinde durabilirler.

 

6.AYAK : Nihayet kazanarak morallendi ROCKY BOY.Safkan kısa ve orta mesafeli izmir kum yarışlarında sürekli etkili olabilecek yapıda bir isim olduğundan lehine şartlarda yine koşuya ağırlığını koyacaktır, favorim.

Kilosuna rağmen GO FOR THE AFTER, ideal şartlar altında GRIM, yarış gören GO CYCLONE, ıslağı seven KING WINNER ve çimci olsa da ön tarafta gitmesi muhtemel KING JIM KEY arasından kazananın çıkmasını bekliyorum.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,12,5,7,4,11,3,6

2.AYAK : 9,5,1,6,3

3.AYAK : 2,7,5,1,3,6

4.AYAK : 11

5.AYAK : 2 / 3,1

6.AYAK : 6,2,3,10,4,11

6’lı ganyan 1.700,31 t vermiştir.

ÜYE YORUMLARI - 18 YORUM
 1. Halit Poyrax dedi ki:

  Merhaba Doğaç Dün için geç kaldım yazmaya çünkü çok basit oldu Zafer Serhoşu oldum artık İzmir’in Dağlarını söyleyelim derken Aman Adanalı canım Adanalı söyledik Halay başı yine sendin Emeklerine sağlık Yazacak çok şey var ama buna satırlar yetmez diyerek motivasyonunu artırmak yerine nazar değsin istemem Hadi bakım Süper Pazarlar Kal Sağlıklıcak ile Bariyer dibinden diyerek Fotolayalim

 2. İlyas Türksever dedi ki:

  Slm doğaç,
  Keyifli bir pazar olması dileği ile;
  İlk altılının 3 ayağını kısaca özetleyebilirmisin?
  Teşekkürler

  1. dogac dedi ki:

   Selam, No Regret kazanmalı ve ilk koşudaki Adamın Kralı’nın iyi at olduğunu biliyorum, 3. koşu ise gözü kapalı H

 3. Hayrettin Terzi dedi ki:

  Dün için Eyv. Doğaç baba.Altılı,5li ve Son ayağın ekmeğini çok yedik

 4. Mehmet İnan dedi ki:

  Şimdiye kadar çok paralı siteye üye oldum halende üyeyim en başarılı sizi buldum tebrikler

 5. Mehmet İnan dedi ki:

  Büyük bulma konusunda bir site sadece 136 bini buldu tabi biz bulamadık başka sitenin oyunu nu karma yapınca biz kaçırdık

  1. Melih Tan dedi ki:

   Standarttt bir DOĞAÇ çim sezonunda 5-6 adet 15,20BİNlik altılıp bulurken,50,100binlik iikramylerde çıkardığı at tan dolayı 5te kalır :))

 6. İlyas Türksever dedi ki:

  BİRİNCİ ALTILI
  1 ADAMIN KRALI
  5//3.1
  3.8.1.5.7
  12.7.1.3
  5.9.1.6.3
  1.6.7.5//H

 7. Deha Aydın dedi ki:

  Bol şanslar dogac. Bey

 8. İlyas Türksever dedi ki:

  12.7.1.3
  5 TEK DADAŞ
  1.6.7.5
  11.10.9.2
  2.1.3.7.4
  6.11.10.2.3.4.1.8

 9. Alaattin Ekren dedi ki:

  Buyurun abi kocakaya dün istanbulda başlayan aprantilihini İzmirde de sürdürüyor yazık koca kaya nezaman siprin atacahınımı bilmiyor gülmek lazım

 10. Derya Karaca dedi ki:

  Doğaç Bey,çok teşekkür ederim,Çok güzel bir moral oldu.Cesaretim kırılmıştı,Biraz da almak lazım….Sevgiler.

 11. Hasan Döne dedi ki:

  Tebrik eder daha bütüklerine diyorum üstadım ne verirse artık kasadan gitmesin de boşaldı çünkü

 12. Özcan Heper dedi ki:

  Doğaç bey bu kdar kolay bir oyun değil bu??*Çok çok tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum.

 13. barbaros sazan dedi ki:

  Bugün de yolumzu bulduk
  TEŞEKKÜRLER.

 14. Mehmet İnan dedi ki:

  Üstad tebrik ederim ,yazdıklarımın arkasındaydım sen fenomen sin

 15. İlyas Türksever dedi ki:

  Tebrikler..başarıların daim olsun doğaç bey

BİR YORUM YAZ