TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

SAĞLAM BANKO – 9 EYLÜL İZMİR

Mustafa Kemal ATATÜRK ; “Ordular, ilk hedefiniz Akdeniz’dir. İleri!” komutuyla İzmir’in yolunu açmıştır. 9 Eylül 1922 tarihinde ise güzel İzmir düşman işgalinden kurtulmuştur. Bu kurtuluşun 99. yıl dönümü kutlu olsun.

 

1.AYAK : Yarış yaşamının 2. startında kaba kuma çıkınca çok iyi bir performans ortaya koydu ATLAS EFE. Kan hattının yanı sıra aksiyon yapısı itibariyle de bu piste yatkınlık gösterince güzel bir 2.lik elde etti. Bugün artan formuyla daha iyisini yapacağından galibiyete yakın görünüyor. 2 aydan fazla ara sonrası katıldığı yarışta yüksek tempoya da erken dahil olmasına rağmen kolay kolay mücadeleden düşmeyerek dikkat çeken LION SONG ise bu kez artan kondisyona sahip. Dil bağı ilavesinden de olumlu etki alınırsa ciddi rakip konumunda olacaktır.

 

2.AYAK : İstikrarsız arap atlarının mücadelesinde çok sayıda isme şans vermek mantıklı bir tercih olacaktır. Sıralamam şablonumdadır.

 

3.AYAK : Değişik bir safkan TORTUM. Yarış boyu teşvik istiyor ve hem ön taraftaki tempoya dahil olmayı başarabiliyor hem de sprint atabiliyor. Bu tarz koşularda ve mesafelerde bu özelliği adından söz ettirmesini sağlıyor. Son startını benzer şekilde kazanan safkan devam eden formuyla yine devreye girecektir. Kilo avantajlarını en iyi şekilde değerlendirecek olan RÜZGAR KAAN ve FRENKLİ EFESİ öncelikli rakip konumundalar. Ön tarafta birbirlerini bozmazlarsa ALPSARI ile DORUKANAT 1.lik mücadelesinde kalabilecek diğer ikili.

 

4.AYAK : Son startını sentetikte ve mesafede aldı YENERSULTAN. Düzlükte güçlü ataklar sergileyerek kolay kazanan safkan bugün İzmir’de karşımızda. Kalitesinde rakiplere karşı ciddi kilo avantajını iyi değerlendirip etkili düzlük bindirmeleriyle seriye bağlamasını bekliyorum.

 

5.AYAK : 4 aydır koşmasa da uzun süredir idmanda AZFAR. Zaman zaman iyi dereceler sergileyen tay kan hattı olarak da grupta dikkat çeken isimlerin başında geliyor. Eğer ki yarış kondisyon eksiğini hissetmezse galibiyete uzanan taraf olabilir, favorim. Yarış yaşamlarının ilk startında tatminkar performans sergileyen SCHILLACI, YOU ARE THE BEST, grubun tecrübeli safkanları JASON BOURNE ve PRENSES DURU kendilerine şans yaratabilecek diğer taylar.

 

6.AYAK : Aslında starta giriş öncesi titizlik gösterip kendini bitirmese çok farklı yerlerde görebileceğimiz potansiyelde bir tay SPEEDY KING. Ama bu huyu çoğu zaman başarı ve istikrar sağlamasına engel oluyor. Son startında normal başlayınca iyi bir 2.lik elde etmişti. Bugün de sakin bir şekilde kulvarına girip oyalanmadan çıkarsa süratli geçmeye aday koşuyu etkili ataklarıyla lehine çevirmesini bekliyorum. Aksi halde diğer sprinter BAŞDANER, sevdiği pist ve mesafede ROCKY BOY, ağır kilosuna rağmen pisti benimseyen GREY CLOUD ve ön tarafta sakin sürülmesi halinde HOLD UP devreye girecektir.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,8

2.AYAK : 1,4,6,5,7,12,2,9,10,11,14

3.AYAK : 2,4,6,1,3

4.AYAK : 7

5.AYAK : 2,7,8,5,9

6.AYAK : 8 / 6,5,1,3

6’lı ganyan 1.169,34 t vermiştir.

ÜYE YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Ferhat Aktaş dedi ki:

  Üyeligim oldu sanıyordu. Teşekkür ederim

  1. dogac dedi ki:

   Evet aktif görünüyor, hoş geldiniz

 2. caner mingaz dedi ki:

  please yorumun nedir doğaç

  1. dogac dedi ki:

   Keep Your Distance kolay kazanır

 3. murat fahri ünal dedi ki:

  PITIR İZMİR PISTINE BAYILIYOR.BENCE PITIR

 4. Melih Tan dedi ki:

  Yıl 2012-2014.İzmirde gündemi İzmirin kralı Doğaç belirlerdi.Bugünkü tahminlerinde o günden kesitler sezdim Doğaçım :)) Emeğine yüreğine sağlık çok rahat oldu

 5. Yunus Karal dedi ki:

  Çok tebrik ve teşekkür ederim.

 6. Hayrettin Terzi dedi ki:

  Doğaç Başkan gönulden teşekkürler.Başarıların devamını dilerim,sayende ufak paraya tatmin etti

 7. ece milner dedi ki:

  Doğaç Bey sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.

BİR YORUM YAZ