TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

SAĞLAM BANKO – 3 TEMMUZ İZMİR

KARA MEHMET : Mesafe ayırt etmeksizin İzmir çiminde başarılı ve istikrarlı performanslarına devam ediyor Kara Mehmet. Bugün ön tarafta oluşması muhtemel sert tempodan faydalancaktır. 5-6 gibi yer tutması halinde en iyi konumlanmayı da yapmış olacağından etkili düzlük sprintiyle sonuca gitmesini bekliyorum.

Aynı şeyi istemesi muhtemel AĞA DADAŞ ile ön tarafta birbirlerini çok da bozmadan hareket edebilirlerse HANDSOME HERO, WOUNDED ve DORUKRÜZGAR rakip konumundalar.

 

BORNOVALIM : Yarış yaşamının ilk startını şanssız bir şekilde kaybetti Bornovalım. Fazlasıyla hazır olan safkan tecrübe eksiği hissetmeyince oldukça başarılı koştu. Tempoyu çok erken süratlendirmese net bir galibiyet elde edebilirdi. Bugün artan yarış kondisyonunu ve rakiplerinin uygunluğunu düşündüğümüzde kendisinden 1.lik beklemek hakkımız.

 

ÖZÜDOĞRU – KÖYAĞASI DEMİR : Pist ayırt etmeksizin özellikle uzunlarda başarılı olabilen bir at Özüdoğru. Son startını çok sert rakipler yanında alınca doğal olarak ortalarda görünemedi. Bugün dişine göre rakipleri yakalamış durumda. Ayrıca Budaklı arkası 2.liğe yerleşip gidişat avantajını da eline geçireceğinden inatçı yapısıyla kazanan olabilir.

Start çıkışında çok oyalanmaması halinde ise Köyağası Demir rakip konumunda olacaktır.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,5,6,4,9,1,2,8,7

2.AYAK : 7 / 2,5,10,4

3.AYAK : 6

4.AYAK : 1,5

5.AYAK : 3,4,2,1,5

6.AYAK : 12,8,11,7,9,2,3,4

ÜYE YORUMLARI - 3 YORUM
 1. caner mingaz dedi ki:

  Please de tuttugun at varmi doğaç

  1. dogac dedi ki:

   3,7,9 sıralamasını öneririm

   1. caner mingaz dedi ki:

    Teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ