TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

SAĞLAM BANKO – 23 MART İSTANBUL

LADY RÜZGAR : Potansiyelli ve istikrarlı bir kısrak Lady Rüzgar. Sentetiğe uyum gösterip başarılı performanslar sergileyen safkanın ben benzer uyumu iç piste de göstereceği kanaatindeyim. Son startında alakası olmadığı uzunda bile mücadelede kalarak formda olduğunu gözler önüne serdi. Bugün tam mesafesinde ön taraf arkası konumlanıp düzlükteki akıcı aksiyonlarıyla sonuca gitmesini bekliyorum.

Virajı lider dönebilirse SUN OF HONOUR ile grubun kalite safkanı ROBERTA MIA rakip konumundalar.

 

UMUTLU – BERKALP : Temposunu kurup gününde olduğu yarışlarda mesafe ayırt etmeksizin inatçı aksiyonlarıyla geçit vermiyor Umutlu. Son startında erken preslere maruz kalmış ve nefeslenme imkanı bulamamıştı. Bu kez hiçbir şekilde rahatsız edilmeyeceğini düşünüyorum. Düzlüğe de 2-3 boy farkla avanslı çıkması halinde direnmesini bekliyorum.

Ara sonrası yarış görüp kondisyon eksiğini gideren Berkalp ise bu tarz yarışların olmazsa olmazı. Ayrıca iç pisti de hiçbir şekilde yadırgamayacaktır. Jokey tercihinden sebep Umutlu arkası yer tutması da muhtemel olduğundan uzun sprintiyle rakibini yakalayıp geçmeye çalışacak.

 

MAVİ KILIÇ : Fazlasıyla potansiyelli bir safkan Mavi Kılıç. Uzun mesafeli kaba kum yarışlarında temposunu istediği şekilde ayarladığı vakit G-1 seviyesinde. Son dönemde ise start problemi başına bela olmuştu. İlgilileri de doğru bir kararla safkanın mental olarak daha fazla yıpranmasına izin vermediler ve safkanı geri çektiler. Hazırlıklarında her zaman olduğu gibi gayet iyi görünen Mavi Kılıç için koşuların iç pistte koşulacak olması da oldukça lehine. Rakiplerinden de en az 3 gömlek üstün olduğundan start çıkışında 5-6 boydan fazla oyalanmaması halinde galibiyete uzanmasını bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,2,1,3,6,7,8,5

2.AYAK : 2,3,5,1,11,12,9,8

3.AYAK : 3 / 1,8

4.AYAK : 5,1

5.AYAK : 4

6.AYAK : 1,3,5,2,4,6,9

ÜYE YORUMLARI - 4 YORUM
 1. baba dedi ki:

  yarışlar sentetikte degil heralde kum piste

  1. dogac dedi ki:

   Evet sentetik bu hafta bakıma alındı, yarışlar iç pistte koşacak

 2. baba dedi ki:

  teşekkürler dogaç bey

 3. Beta-5 dedi ki:

  Bol şanslar
  1 AGE OF FIRE
  11,5,2,9,1,4,12,3,8
  1 SUN OF HONOUR
  1,4,5,3,2
  2,3,1,4,5
  12,9,1,4,3,2,5,6,10,11,7//h

BİR YORUM YAZ