TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

SAĞLAM BANKO – 22 TEMMUZ ANKARA

BEDESTAN : Kısa ve orta mesafeli kaba kum yarışlarında istikrarına alıştığımız bir isim Bedestan. Form tutup üst üste başarılı performanslar sergileyen safkan son startında da benzer bir yarış yaptı. Bugün artan formuyla yine kazanırda kalacaktır. Lakin kazanma hamlesini yapmakta biraz zorlandığı için sadece favorim diyebiliyorum.

 

UĞURTAY : Mesafeye fazlasıyla yatkın bir isim Uğurtay. Son startını çok kolay kazanırken bunu gözler önüne seren safkan bugün de benzer şartlar altında karşımızda. Süratli isimlerin varlığından sebep koşu temposu da lehine gelişeceğinden yedire yedire gelen aksiyonlarıyla galibiyete uzanmasını bekliyorum.

 

MYSTIC POWER – LAST BEST : Yarış yaşamının ilk startında adapte sorunu yaşadığı ve sonrasında da tampon falan yediği için başlarda grubun oldukça gerisinde kalmıştı Mystic Power. Düzlükte aksiyonlarını toplayıp ritmini bulan safkan bence iyi ara kapatmıştı. Sonrasındaki startında ise kendisinden güçlü bir rakibe denk gelince 2.liğe razı oldu. Ben aksiyonlarını kumda daha iyi sergileyeceği inancındayım. Mesafenin uzaması da lehine olduğundan 1.likle tanışmaya yakın görünüyor.

Artan tecrübesiyle Last Best ise bu kez daha iyisini yapıp rakip konumunda olacaktır.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,4,2,6,7,3,5

2.AYAK : 1,3,7,2,9,6,5,8,10

3.AYAK : 3,1,8,2 / 9,7,5,4,6

4.AYAK : 4

5.AYAK : 5,4

6.AYAK : 1,3,8

ÜYE YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Derya dedi ki:

    Doğaç Bey,bol şans dilerim…

BİR YORUM YAZ