TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

SAĞLAM BANKO – 17 ARALIK ADANA

Sitemize yeni bir yazar transferimizin olacağını belirtmiştim.Şu an için kendisiyle netleştiremediğimiz konular olduğundan bu süreç askıya alınmıştır.ileriki günlerde bu durumla ilgili kesin bilgiyi aktaracağım.

 

1.AYAK : Bu mesafede ve bu tip rakipler yanında JESSAMINE ile KARMA FELSEFESİ‘ni haklı olarak ön planda sunmak gerekir.Kazanma konusunda biraz sıkıntılılar belki ama bugün tüm şartlar lehlerine görünüyor.ikisinden biri şanssızlığını kırabilir.

Önde temposunu kabul ettirip düzlüğe de avanslı çıkabilirse MISS MATRA‘dan enteresan bir direniş izleyebiliriz.3. at olarak onu yazalım.

Form tutma çabasındaki FLAGSHIP, gününde olursa BELENUS ve sezonda Ankara çiminde yazmaktan bıktığım MACCHIATO kendilerine şans yaratabilecek diğer üçlü.

 

2.AYAK : Yarış içerisinde enteresan koşuyor HARRAS.Ne yapacağı kestirilemeyen safkan zaten bir galibiyet elde edecekse böyle atlar yanında ve yamak koşusunda eder diye düşünüyorum.Startla birlikte aprantisi tarafından yoğun çabalarla ön tarafa hamle yapacaktır Harras.Gitmiyor gibi gözükecek ama aslında virajda biraz ritmini bulacağını düşünüyorum.Düzlükte de net bir sprint yemeyeceğinden kazanan olabilir.

Rakip olarak önce BEYAZ ADAM ve KARAKUŞ, sonrasında ise ÖZGENAĞA, KARAKEÇİAĞASI, MUTLULUK GÖZYAŞI ve ÇOLPANLI sırasını bütçeler doğrultusunda önerebilirim.

 

3.AYAK : Denk güçte ve formda isimlerin mücadelesinde her atın şansı olduğunu düşünüyorum.Sıralamam şablonumdadır.

 

4.AYAK : KANEKONUN OĞLU Ankara çiminde boş olmayan taylarla başa baş mücadele verdi aslında.Şu ana kadar kazanamamış olması karakterinden değil de dediğim gibi potansiyelli isimlere çarpılmasından dolayıydı.

Adana kumundaki performansında ise jokeyi hem süratli tempoya dahil olup hem de çok erken yürüyünce, çok iyi yerde konumlanan Taluzek’e geçildi.Hatta Taluzek ile beraber sürüklenen April One’a da direnemedi.

Bu kez Hışman’ın acele etmeyeceğini düşünüyorum.Artık beklenmedik bir performansa imza atacak rakibi çıkmayacağını düşündüğümden ilk 1.liğini almasını bekliyorum.

 

5.AYAK : Taylarını hazırlama konusunda başarılı ekibin elindeki LUNA LOVEGOOD ilk yarışını da kolay kazandı.Sonrasında sakince doğru bir yarış tercihi için beklenen safkan bence daha iyi uyum göstereceği kaba kumda karşımızda.Tecrübe eksikliğini çok hissetmezse 2’de 2 ile yoluna devam edebilir.

istikrarlı KARA DUMAN‘ın yanı sıra bu mesafede asla göz ardı edilemeyecek olan BERDAR‘a da şans veriyorum.

 

6.AYAK : Son ayakta ise 3 safkanı diğer rakiplerinden önde tutuyorum.Bunlar TAŞERON, TSARIGRAD ve SEYRANTEPE.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,8,3,7,1,10

2.AYAK : 8 / 11,4,5,9,10,7

3.AYAK : 2,3,4,1,5,7,8

4.AYAK : 6

5.AYAK : 5,3,1

6.AYAK : 8,4,2

 

ÜYE YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ömer Tosun dedi ki:

    İnsallah her şey daha güzel olacak buca ganyan bayiinde reklamını yapmaktayım emekleme donemi bitecek koşma donemi yakında saygılar kolay gelsin başarılar dilerim TOMA

BİR YORUM YAZ