TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

SAĞLAM BANKO – 16 OCAK ADANA

KIZILOK : Ara sonrası Adana kumunda nefes açtı Kızılok. O gün için biraz kondisyon eksiği hisseden safkan bugün gerçek gücünü yansıtacaktır. Stiline uygun jokeyiyle inatçı aksiyonlar sergileyip 1.lik mücadelesinde kalabilir, favorim.

 

KING BERKAY : Tam bir sürat makinesi King Berkay. Formda olduğu vakit neler yapabildiğini anlatmaya gerek yok. Son startında alıştığımız şekilde yüksek tempoda kaçtı ve tam hazır olmadığı için mücadelede kalamadı. Bu kez yeterli kondisyona ulaştığı kanaatindeyim. Stili rakibi de olmadığından beyaz bayrak ayna izlettirmesini bekliyorum.

 

MOMOS – SEROTONİN : Yarış yaşamının ilk startını tecrübeli rakipler yanında aldı Momos. Buna rağmen tatminkar bir 2.lik elde eden safkan mesafe uzadıkça daha iyi olacak görünümündeydi. Bugün hem artan forma ve tecrübeye sahip hem de gayet uygun grupta start alıyor. Dolayısıyla 1.liğin en güçlü adayı.

Sevgili İsmail Bozkurt’un da dile getirdiği gibi Serotonin ise düzenli idmanda ve fena görünmüyor. Zaten Momos geçilecekse koşmuş rakiplerinden birine geçilmez diye düşünüyorum. Bu nedenle ilk startı olmasına rağmen gücünü yansıtabilirse Serotonin rakip konumunda olacaktır.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,3,4,5 / 10,6,1,2,7

2.AYAK : 10,11,5,7,6,1

3.AYAK : 1,7,9,6,10,2,3,4

4.AYAK : 2

5.AYAK : 4,5,6

6.AYAK : 8,10

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ