TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

SAĞLAM BANKO – 10 TEMMUZ İZMİR

İlk ayağa 5 numaralı safkan eklenmiştir. Şablon tutarını dengelemek adına son ayaktan 3 numaralı safkan silinmiştir. (11:40)

 

DORUKRÜZGAR : Belirli aralıklarla 2 yarış görerek form tuttu Dorukrüzgar. Son startında kötü sürülmesine rağmen yakın ara tamamlayan safkan bugün daha iyi bir performans ortaya koyacaktır. Ayrıca uzayan mesafenin lehine olduğu koşuda ilk 3 sıradaki yerini alıp gidişat avantajını da eline geçirecektir. Viraj üzerinde ritme girmeye başlaması halinde düzlük boyu sürdüreceği aksiyonlarıyla kazanan olabileceği inancındayım.

Oyunu genişleten takipçilerimiz AĞA DADAŞ, WOUNDED, SPEED FORCE, KOÇULAŞ ve GALVATRON sıralamasını bütçeler doğrultusunda değerlendirebilirler.

 

FERMUZ : Yarış yaşamının ilk startında fazlasıyla potansiyelli bir taya denk gelince 2.liğe razı olmuştu Fermuz. Son startında ise kötü sürülünce kazanabileceği koşudan oldu. Safkan gerek kan hattı gerekse eşkal ve aksiyon itibariyle iyi yerlere gelebilecek düzeyde. Bugün yakaladığı uygun grupta mesafe de lehine yönde uzamışken herhangi bir sürprize mahal vermeden 1.likle tanışmasını bekliyorum.

 

KOMŞU ÖZCAN : Bir yarış evvel temposunu kurmakta zorlanmayınca zor da olsa kazanmayı başarmıştı Komşu Özcan. Son startında ise hem uçuk tempolara çıktı hem de nefeslenme imkanı bulamadı. Dolayısıyla düzlükte tempo yitirdi. Bugün erken pres yememe ihtimali yüksek olduğundan bariyer dibinden sergileyeceği direnç kendisine 1.lik getirebilir, favorim.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,2,4,5

2.AYAK : 7,1,3,4,2,6,5

3.AYAK : 3,4,7,1,2

4.AYAK : 10 / 5,1,4,8,7

5.AYAK : 8

6.AYAK : 4,12,1,2

ÜYE YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Stockholm dedi ki:

    8 in muhtemel takipleri nedir doğaç bey?

BİR YORUM YAZ