TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

POTANSİYELLİ BANKO – 26 ŞUBAT KOCAELİ

2. ayakta çıkan at yerine 6 numaralı safkan eklenmiştir.(12:30)

 

KUMRU : Kolay maiden galibiyeti ardından son startında da gayet geçerli bir performans ortaya koydu Kumru.Kocaeli kumunu fazlasıyla benimsemiş görünen safkan dişine göre rakipler yanında başarılarına devam edecektir.Bugün de gruptaki en potansiyelli isim olduğundan ön tarafta sakin sürülmesi halinde etkili düzlük aksiyonlarıyla sonuca gitmesini bekliyorum.

 

KING OF THE FIRE : Müthiş bir karakter abidesi King Of The Fire.Ara sonrası gördüğü yarışta bile mücadelede kalarak bunu tekrar gözler önüne serdi.Bu kez daha iyi durumda olup kondisyon eksiğini de giderdiğinden dinçlikten etkilenmemesi halinde tüm gruba hakim olabileceği görüşündeyim, favorim.

 

ALBAYIR – MEMO AĞA : Bursa kumunda üst üste fena sayılmayacak yarışlar yaptı Albayır.Gerek kan hattı gerekse aksiyon itibariyle bu safkanın uzunda daha iyi koştuğunu düşünüyorum.Eğer ki Kocaeli kumuna uyum gösterirse uygun görünen rakipler yanında kazanan olabilir.

4 aya yakın süre sonra start aldığı yarışta düzlüğe kolay tempoda çıkarak dikkat çeken Memo Ağa ise nefes eksiğini hissedip çok da devamını getirememişti.Yine de o performansı bu gruba yetebilecek olan safkan üzerine de koymuşken rakip konumunda olacaktır.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,2,3,1,5

2.AYAK : 2,1,5,4,6

3.AYAK : 3

4.AYAK : 3,2,5,6,4

5.AYAK : 1,5

6.AYAK : 5,6,9,2,3,1,12,4,7,10

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ