TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

MÜTHİŞ PAZAR – 5 HAZİRAN İSTANBUL

Dün için tebriklerini iletenlere çok teşekkür ederim. Gerçekten kolay oldu. Faydalanıp oyun bulanları da ben tebrik ederim. Daha büyükleri de nasip olur inşallah.

 

1.AYAK : Son startında adeta gezinti yaptı MADMEN. Yol boyu kapanan safkan gücünü alamadan yakın ara tamamladı. Bu kez ritme girmeyi başarabilirse adından söz ettirebilir. Potansiyeli olarak gruptan üstün olsa da mevcut sorunları başarısına engel olan TIME IS NOW ve yine önde istediği şekilde konumlanabilecek WAR LEADER öncelikli rakip konumundalar. İstanbul pistine aşina KING JACKSON, formda PACE, yarış gören YELLOW LEGEND ve istikrarlı ELİMİNATÖR 1.lik mücadelesinin belirli metrelerdeki ortakları olacaklardır.

 

2.AYAK : Tartışmasız gün içerisindeki en zorlu yarış. Çok sayıda safkana şans vermeyi mantıklı buluyorum. Takibimde iki isim var, onlardan kısaca bahsedeyim. KADİR AĞA ve RIBERY. İkisi de dil bağı ilavesi alıyor ve ön tarafa yakın yer tutarak kalabalığı da bertaraf edebileceklerinden devreye girebilirler. Sonrasında tutarak yazdığım çok da bir at yok, şablondaki sıralama dikkate alınabilir.

 

3.AYAK : FINAL DANCE için çok da söylenebilecek bir şey yok. Kendini bulduktan sonra 1600’de bile kolay kazandı. Fuleli aksiyonları ve sallı yapısıyla uzayan mesafelerde gücünü çok daha iyi yansıtacağından yine kazanmasını bekliyorum.

 

4.AYAK : Herkesin görebileceği üzere Uubatur ile Taçsız Kral ikilisinin süratlendireceği bir mücadele karşımızda. Dolayısıyla ben sprinter isimlere şans vereceğim. Bunlar Özcan’ın katkılarıyla BANA MÜSADE, yarış gören ZEKİ DAYI ve sevdiği sentetiğe dönen REİSHANLI.

 

5.AYAK : Son startında önde istediği tempoyu kurunca yakın farkla olsa da kazanmakta zorlanmadı ÇİPÇE. Safkan mesafeyi ve çime bayılıyor. Bugün artan formuyla karşımızda. Duruma göre yine liderliği alabilir, kendi temposunda 2.liğe de yatabilir. Her türlü gidişatta kazanırda kalacaktır. HARD OFF HÜSNE ise son startında stili dışı koşmasına rağmen oldukça etkiliydi. Eğer ki tempo çok erken süratlenirse bitirici sprintiyle sonuca gidebilir.

 

6.AYAK : İki yarıştır hakkında gerekli açıklamaları yaparak banko önerdiğim bir isim SECRET POWER. Beklentimi karşılayarak iyi galibiyetler elde eden kısrak gerçekten oldukça potansiyelli ve yürekli bir safkan. Ki Özcan ile müthiş uyumuna da değinmemek olmaz. Bugün lehine yönde uzayan mesafede gücünü daha iyi alacağından üst üste 3. kez galibiyete uzanabilir. Startta kalmadığı vakit erkek rakiplerine bile kafa tutabilen MUCİZE KIZ ciddi rakip konumunda olacaktır. Ara sonrası kazanırken iyi gördüğüm LEGA LADY ise son startında her yerde kapandı. Gücünün %10’unu bile harcayamadan kendi halinde bitiren safkan bugün benzer şanssızlığı yaşamayacaktır. Kocakaya faktörüyle devreye girmesini bekliyorum. Son olarak SPLENDID diyorum. Mesafeye en iyi uyum gösterecek safkanların başında geliyor. 1 kulvardan seri başlayıp 4-5 gibi yer tutması halinde gidişat avantajını da eline geçireceğinden doğru zamanlı bindirmeleriyle adından söz ettirebilir.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 11,10,9,6,7,2,3

2.AYAK : 6,12,17,16,5,1,15,3,13,14,2,9,7,10,18

3.AYAK : 4

4.AYAK : 2,8,1

5.AYAK : 6,7

6.AYAK : 12,11,8,15

ÜYE YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Poyraz1134 dedi ki:

  Slm
  Seni ne kelimeler Nede Cümleler
  Yetmez anlatmaya Assolistler
  En son çıkar sahneye Teşekkürler
  Dün 1 altılı *İkinci Altılı 8750 tl
  Sadece şunu diyorum bugün Kafamda BONE ile dolaşacağım

  TJK Bilet Detayı https://emedya-cdn.tjk.org/s/kupon/a641797e.png
  Sen Doğaçla Ben Poyraz olur eserim✍️

  1. Poyraz1134 dedi ki:

   Bir Espresso Gönderdim
   Yan masaya Afiyet olsun
   Doğaç

   1. dogac dedi ki:

    Selam, tebrikler Poyraz, sabah saatlerinde iyi gidiyor Espresso favori içeceğim, teşekkürler 🙂

 2. sormehmet dedi ki:

  üstadım yeni üye oldum sizi tebrik ediyorum başarılarınızdan dolayı üstad 1ci ayakta 2mi 12mi bi yanlışlık var galiba saygılar

  1. dogac dedi ki:

   Hoş geldiniz, uyarınız için teşekkürler düzeltilmiştir, 2-Yellow Legend doğrusu

  2. sormehmet dedi ki:

   rica ederim saygılar

 3. Romeo35 dedi ki:

  Dogac tebrik ederim SUERDEM i de yiksaydik tabelada 7 gelseydi inan en az 20.000 yazardi güzel kurgu basarilarinin devamını dilerim birde ZALABEY için biraz bilgi verirmisin bu ata A.CELIK biniyor gazi kazanir diyorlar

  1. dogac dedi ki:

   Evet Prenses Özgül atlayabilseydi 10 bin civarı yazardı, kısmet tabii ki, Zala Bey 2.liğin en güçlü adayı olarak görünüyor

 4. Beta-5 dedi ki:

  Birinci altılı
  4,2,7
  4 BY CASPER
  2 BERKENİN KIZI
  3,7,9,10,1,11,12
  5,12,3,16,1
  4,8,7,5

 5. Beta-5 dedi ki:

  İKİNCİ ALTILI
  3,7,9,10,1,11,12
  5,12,3,16,1
  4,8,7,5
  2 **BANA MÜSADE**
  4,6,3,5,7,9,8
  12 **SECRET POWER**

 6. Poyraz1134 dedi ki:

  Sen Dersinde 29 ganyanlık atı Riberiy 2 misli yapmammı Doğaç

  TJK Bilet Detayı https://emedya-cdn.tjk.org/s/kupon/3543387b.png

 7. Yavuz06 dedi ki:

  Ulubatur yok ama cifteyi aldim lütfen gelebilecek atları silme bırak biz eksiltelim

BİR YORUM YAZ