TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

MESAFEDE BANKO – 15 OCAK İSTANBUL

4. ayakta çıkan at yerine 6 numaralı Aslansütü eklenmiştir.(16:50)

Yedili plase ayağında 4 numaralı Zabun’u galibiyete yakın görüyorum.

 

HOLİGAN : Yarış karakteri olarak grupta ön plana çıkan bir isim Holigan.Hatta tek isim bile diyebiliriz.Bugün kilosu ağır gibi görünse de diğer safkanlar da zaten ona yakın kilolarda start alıyorlar.Mesafeyi çok yadırgamayıp Ahmet Çelik’ten doğru zamanlamalı katkılar gelirse açılışı yapan isim olabilir.

 

YELDEMİR : Kan hattından sebep yarış yaşamına başlangıcını ve sonrasındaki gelişimini merak ettiğim bir tay Yeldemir.Hazırlıkları eksiksiz görünen safkan son işinde de baya isağlıklı ve pişkindi.Eğer biraz daha kısa mesafede başlasaydı koşu hayatına, uygun grupta direkt olarak bankom olurdu ancak 1500’de sadece favorim diyebiliyorum.

 

ZLATIBOR : Tam bir sentetik atı Zlatibor.Zaman zaman kendisine değinmişliğim de mevcut zaten.Bugün uygun grubun yanı sıra en büyük avantajı tartışmasız mesafeye çıkacak olması.Aksiyonlarını yayıp daha rahat sprint atabileceğini ön gördüğümden galibiyete uzanan taraf olmasını bekliyorum.

 

İSYANCAN : ilk startına gecikmeli başlamasına rağmen jokeyinin komutlarına harfiyen cevap vererek karakterli bir at olacağını belli etti İsyancan.Özellikle virajın sonuna doğru düzlüğe çıkılırken arttırdığı vites ile 1.liğe oynayan safkan sonrasında nefes eksiği hissedince yakın ara 3. kaldı.Bu kez artan tecrübesini düşündüğümüzde perdeyi kapatan isim olabilir.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,1,3,5,7,6

2.AYAK : 11,3,5,1,10,4

3.AYAK : 3,6,2,1,4

4.AYAK : 2,3,7,4,6

5.AYAK : 1

6.AYAK : 5,4,7

ÜYE YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Knndg dedi ki:

    5.ayakta 1 in rakibi kim olur?

BİR YORUM YAZ