TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

KEYİFLİ PROGRAM – 28 OCAK ADANA

1.AYAK : Şartların lehine gelişip gününde olanın sonuca gidebildiği benzer performansa sahip arap safkanlarının mücadelesinde BOZTEPEBEYİ favorim.Özcan tercihiyle erken öne hamle yapmasını beklediğim safkan rölanti gitmesi muhtemel yarışta koşuya ağırlığını koyacaktır.

Son startında banko önerdiğim ancak resmen galop yapan YOLDAŞHAN bu kez yarışa gidecektir diye düşünüyorum.Jokeyi çok gerilerde beklemezse etkili bindirmeleriyle ciddi rakip konumunda olacaktır.

istikrarlı ZÜBEYİR, mesafe biraz uzadığı için YÜKSELİM, formda YURDAKUL ve yarış erken süratlenirse MONTEGO 1.lik mücadelesinin belirli metrelerdeki ortakları olacaktır.

 

2.AYAK : Yarış yaşamının ilk startına iyi başlamasına rağmen jokeyinin bariyere yakın tehlike yaşamak istememesinden sebep ilk metrelerde aksiyon kaybedip grubun da gerisinde kalmıştı VERNAZZA.Düzlüğe kadar aynı şekil devam eden mücadelede ancak son 200’den sonra sprint atabilen safkan hem rölanti tempoya hem de bu saydıklarıma rağmen geçerli bir 2.lik elde etmişti.

Bugün Adana kumuna çıkacak olan Vernazza’nın gerek aksiyonlarını gerekse idman görünümünü bu piste uyumlu buluyorum.Ahmet Çelik’in Ayhan’ın tam tersine daha sert başlayıp tayı erken ritme sokacağını düşünürsek ilk galibiyetine uzanmasını bekliyorum.

 

3.AYAK : Müthiş bir mücadele bizleri bekliyor.Son metreleri inanılmaz keyifli geçecektir ve şablonumda şans verdiğim 7 safkanı da kazanırda göreceğimize inanıyorum.Dolayısıyla ayrım yapmadım.

 

4.AYAK : 3 yaşa dönüp mesafeye çıkan safkanların mücadelesinde uzunluğa en iyi uyum göstereceğini düşündüğüm PİTANE favorim.Son startında Freude ile rövanşa çıkan safkan kazanmasını beklediğim isimdi ancak rövanşı alamadı.Bu kez mesafede yine ilk şansı kendisine veriyorum.

Mesafe konusunda şüphelerim olsa da mevcut formuyla FREUDE, ön tarafta gitmek isteyecek ROYALİZ, yarış gören AMBUSHER ve mesafe tutan ALATA kendilerine şans yaratacak diğer isimler.

 

5.AYAK : Startla birlikte liderliği isteyip önde çok önemsenmeden temposunu kurabilmesi halinde AYŞEROSE‘dan bir beyaz bayrak ayna yarışı gelebilir, favorim.

Kalitesi tartışılmaz MAVİ BAHAR ciddi rakip konumunda olacaktır.

Sonrasında KIRKDOKUZ ve DİLBER GÜLÜ düşünülebilir.

 

6.AYAK : Yarış yaşamının ilk startında grup atının temposuna uyunca düzlükte çabuk kesmesi beklenen SAN BENITO buna rağmen düzgün aksiyonlarıyla yakın ara 3. kalmıştı.Bu kez artan tecrübesi ve formunun yanı sıra yine 1’den başlayıp liderliği rahatlıkla üstlenebileceğini düşünüyorum.Rakip konumunda görünen isimlerin biraz ağırkanlı olmalarını iyi değerlendirip perdeyi kapatabilir.

Erken ritme girebilirse FAST FANTASTIC ve hazırlıkları dikkat çeken EL REY MUNDO rakip önerilerim.

Hakimşah’a bütçem yetmedi.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,5,8,7,6,2

2.AYAK : 8

3.AYAK : 2,3,8,4,5,7,6

4.AYAK : 7,2,4,6,5

5.AYAK : 1,5,4,3

6.AYAK : 9 / 3,2

ÜYE YORUMLARI - 14 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Herkese bol şanslar.. doğaç bey bugün senden güzel bir kurgu bekliyoruz..(her gün kurguların güzel:) .. bugünkü dahada özel olsun.. şans bizlerle beraber olsun.

  1. dogac dedi ki:

   Teşekkürler bol şanslar

   1. Anonim dedi ki:

    2 ayak 8 e rakip görsen kim olurdu? Tabiki varsa rakibi:)

    1. dogac dedi ki:

     Değişik bir önerim yok malum isimler 2,3 olabilir Alfa5

 2. ecemilner88 dedi ki:

  Doğaç Bey pazar günkü Adana yorumlarınız için teşekkür ederim. Bugün de şans sizinle olsun.

  1. dogac dedi ki:

   Rica ederim, teşekkürler

 3. tamer3 dedi ki:

  Bugün inşallah içeri atarız doğaç bey sizden ricam gelecek atları on sıralarda yazın saygilar

 4. Murat1983 dedi ki:

  Doğac merhaba plasede tuttuğun at varmı tesekkürler

  1. dogac dedi ki:

   Merhaba, eküriler kazanmalı diye düşünüyorum

 5. Anonim dedi ki:

  Değerli site takipçileri burada bilgisi olan arkadaşlar tuttukları atlar ile ilgili paylaşım yapsınlar lütfen.. bilmeliyizki faydalı olmak güzeldir. Herkes faydalansın. Paylaştıkça hayat güzel gerisi boş..

  1. astrakhan dedi ki:

   alfa varsa tuttugun atlar beklerz paylasimini dostum iyi sanslar

 6. Plaseci dedi ki:

  Plscilere….4.3……8.1……5.3.8….3.4.8.5…9.6.7.1…5…..9

 7. Anonim dedi ki:

  Bol şanslar
  5 YOLDAŞHAN
  8.5.3.2.1.6
  8.2.4.5.6
  7.9//4.5.2.1
  4 KIRKDOKUZ
  5.9.3.4.2.1.6

 8. Anonim dedi ki:

  BEŞLİ G
  8
  2.3.8
  7.9
  3.4
  1.2.3.4.5.6.9
  Burada paylaştığım şahsi oyunlarımdır..lütfen kimse bana sitem etmesin..:)

BİR YORUM YAZ