TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

GÜZEL PROGRAM – 5 ŞUBAT BURSA

ilk ayağa 7 numaralı safkan eklenmiştir.Şablon tutarını dengelemek adına 2. ayaktan 5,10 ve 1 numaralı safkanlar silinmiştir.(08:50)

 

1.AYAK : Son yarışlarında beraber start alıp 2-3 bitiren MISTER BOND ve RASİM KAPTAN o gün için eski günlerini hatırlayan Aytemiz’e çaresiz kalmışlardı.Bugün Aytemiz kadar potansiyelli bir rakip olmadığından ilk iki sırayı paylaşabilirler.

Önde birbirlerini çok yıpratmazlarsa KINGS DAY ve YOU NEVER KNOW sonlara kadar 1.lik mücadelesinin ortağı olabilirler.

Ritme girmekte gecikmezse PARAMPARÇA ve HONORABLE şanslı olabilecek diğer ikili.

 

2.AYAK : El değiştirip Bursa’da start almaya başladığına dikkat çektiğim ve son koşusunda da cazip konumuyla ön planda sunduğum AKAĞAÇ iyi bir galibiyete imza atmıştı.Artan formuyla tekrardan favorim.

Toparlanma aşamasındaki SON OĞUL ve sprinter LİZARDON öncelikli rakip konumundalar.

Sonrasında BABAMENDUH, SURŞAHİNİ, KUTLUŞAHIM ve YÜREKLİ TAY düşünülebilir.

 

3.AYAK : izmir kumundaki ilk startından 2.likle ayrılırken boş bir tay olmadığını belli etmişti CİHATAĞA.Son koşusunda ise yüksek tempoya çok erken dahil olmasından sebep güçlü gelen rakibine cevap verememişti.Bu kez uygun grupta 1.liğin en güçlü adayı olacaktır.

Orijin olarak mesafeye yatkın ikili AIRMAN ve UGLY ACTION hata kollayacaktır.

 

4.AYAK : Bursa kumunda bambaşka koşuyor BESTEKAR.Bunu her defasında dile getiriyorum.Nitekim son startında Kardeşcan’ı geçerken bile çok kolaydı.Mevcut formunu baz aldığımızda serinin bozulmayacağına inanıyorum.

 

5.AYAK : Startla birlikte öne düşüp koşuya tempo vermesi muhtemel OBRADA favorim.Baştan itibaren onu çok fazla sıkıştırabilecek bir isim bulunmadığından beyaz bayrak ayna yapabilir.

Gördüğü yarışlarla gücüne ulaşmış görünen FOR THE KING rakibini çok kaçırmadan düzlüğe çıkabilirse son metrelerde sert rakip olacaktır.

 

6.AYAK : Günün kapanışında ise formda duran isimler ağır kiloda, çıkış arayan ve ters koşabilecek isimler de boş sıklet ile start alıyorlar.Dolayısıyla kalabalık bir 1.lik mücadelesi izleyebileceğimiz koşudaki sıralamam şablonumdadır.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,5,8,4,2,7

2.AYAK : 3,4,8,7,2,11,9

3.AYAK : 2,1,9

4.AYAK : 4

5.AYAK : 3,5

6.AYAK : 1,3,8,9,10 / 6,2,5,11,7,13

ÜYE YORUMLARI - 2 YORUM
 1. tamer3 dedi ki:

  Emeğine saglik ustat

 2. Anonim dedi ki:

  BOL ŞANSLAR HERKESE
  5.6.7.4
  2.11
  4.2.11.1.3.6
  4 BESTEKAR
  3.5.4.1
  5.4.10.1.3.7.13

BİR YORUM YAZ