TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

GÜZEL PROGRAM – 5 MART KOCAELİ

4. ayağa 2 numaralı Chairman eklenmiştir.(11:15)

 

1.AYAK : Bir yarış evvel üzerine gidilmeden kondisyon eksiğini giderdi LATIKA.Son startında ise gücünü yansıtarak daha düzlüğün başında kolay kazandı.Bugün yine fazlasıyla uygun gruba ve hemcinsleri yanına geliyor.Bazen 1400’de ritme girmekte zorlansa da koşu temposu inanılmaz süratli geçecek.Dolayısıyla bu dezavantajın ortadan kalkacağına inanıyorum.Gerektiğinde Hışman’ın da yoğun katkıları olacağından açılışı yapmasını bekliyorum.

 

2.AYAK : Biraz istikrar problemi olan bir safkan CAHİT AĞA.Ancak safkan gününde olduğu vakit daha iyi isimlere bile kafa tutabiliyor.Bugün koşu temposu rölanti geçmeye aday olduğundan ön taraftaki yerini alması halinde gidişat avantajını eline geçirecektir.Kilosu da müsait olduğundan düzlük boyu sürdüreceği aksiyonlarıyla kazanırda kalmasını bekliyorum, favorim.

Ön tarafa yakın konumlanmasını beklediğim bir diğer isim OZANINOĞLU, bu kez trafik sorunu yaşamazsa YAMAN OĞLUM ve sahalara geri dönen YALÇIN öncelikli rakip konumundalar.

2.liği alışkanlık haline getiren MİLYONER, ilerleyen yaşına rağmen KÜRŞATBABA, kazanarak morallenen YENER ve piste uyumu fena olmayan ŞKİPTAR sonrasında düşünülebilecek isimler.

 

3.AYAK : Son startında Son Oğul’a karşı çaresiz kalmıştı BELALI TUMBUL.Daha evvel de Torosdağı’na karşı aynı çaresizliği yaşıyordu.Bugün rakipleri bana göre daha müsait olduğundan artık kazanan olabilir.

Ön tarafta sakin sürülmeyi de öğrenen OĞLUM SERKAN, istikrarsız olsa da ASLANSOYLU ve Kocaeli kumunu seven SİNOPLU MERVE 1.lik mücadelesinin ortakları olacaklardır.

 

4.AYAK : Şu ana kadar Kocaeli’de 2 kez start aldı ve iki yarışını da çok kolay kazandı SEA BREEZE.Safkanın bu piste gösterdiği uyum mükemmelken yine benzer bir performans ortaya koyup galibiyete yakın olduğu görüşündeyim.

Ters pisti yadırgamazsa CAGNER ve yarış gören CHAIRMAN malum rakipleri.

 

5.AYAK : Mevcut form ve performansları itibariyle öne çıkan LION EMPIRE, INDIAN SONATA ve PIXY arasında çok da ayrım yapmamak en mantıklı tercih olacaktır.

 

6.AYAK : Aslında çok uygun grupta start alacakları için son ayağı da 3 at bırakıp ekonomik bir şablon sunacaktım ancak detayına indikçe bu ayağı kalabalık tutmak için haklı sebeplerim olduğunu gördüm.Çünkü Al Andakar’ın eski gücünde olmadığı bir gerçek ki 1700 metre uzun gelebilir.Özekan ise mesafeye yatkınlığı dışında zaten çok da özelliği olan bir at değil.Eğer ki çevrenizde hala Özekan’a ‘en az kv atı, açık yarış atı’ diyen birileri varsa bence direkt onunla at yarışı hakkında konuşmayı bırakın derim.Çağıran da eski formunda görünmüyorken bu 3 atın dışına çıkabilir.Tabii ki yine de ilk 3 sırayı bu isimlere verdim lakin sürpriz yapabileceğini düşündüğüm safkanları da görmezden gelemedim.Bütçeler doğrultusunda şablondaki sıralama değerlendirilebilir.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6

2.AYAK : 7,8,12,5,6,9,11,13

3.AYAK : 2,3,1,4

4.AYAK : 5,1,2

5.AYAK : 1,2,5

6.AYAK : 9,5,3,7,1,11,10,4

ÜYE YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Mehmet İnan dedi ki:

  Dün boş geçtik bugün dolu olur temennisi ile bol şanslar Doğaç bey

 2. Aydoğan Doğru dedi ki:

  Doğaç bey,
  Berengül e yerinmi yoktu,yoksa şansımı yok?

  1. dogac dedi ki:

   Yazdığım 4 atı birden geçebileceğini düşünmediğim için şans vermedim

 3. Aydoğan Doğru dedi ki:

  Tşkrler ,bolşanslar diliyorum

 4. İlyas Türksever dedi ki:

  Bol şanslar..
  5.6.9.1.7.3
  6.13.11.12.10.7//1.9.5.8
  2.1.3
  5 SEA BREEZE
  1 LION EMPIRE
  1.9.5.3.7.8.10.4.11

BİR YORUM YAZ