TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

GÜZEL PROGRAM – 30 ARALIK BURSA

Yedili plase ayağını 4 numaralı Peter Pans Dream kazanmalı.Sanırım Mavi Çocuk da 2.liği Barth Boy’dan kurtarır.Bu nedenle (4/3) sıralı ikilisi denenebilir.

 

MİHRİBANKAYA : Son yarışını izlemiş veya çalışırken görmüş olan herkes sanırım Mihribankaya’nın o gün kazanabileceğini söyler.Jokeyini uğraştıran safkan bir türlü rahat aksiyon yapamayınca yakın ara 3. kalmak durumunda kaldı.

Sonrasında istanbul iç pistinde gerçekleştirdiği idmanlarıyla formunu koruyan safkanın benzer grupta mevcut performansının daha iyisini sergileyeceğini düşünüyorum.Tayı tekrardan tecrübe edecek olan Onur Öztürk bu kez gerekeni yapacaktır.

Düzlüğe rakiplerinden kolay tempoda çıkması muhtemel Mihribankaya’nın yerinde bindirmeleriyle sonuca gitmesini bekliyorum.

 

SEVENTH SENSE : Temposunu kurabildiği vakit yüksek geçişler yaşamak durumunda kalsa bile son metrelere kadar kazanırda kalabiliyor Seventh Sense.Bugün Özcan’ın da katkılarıyla Obrada’ya numarayı vermeden liderliği üstlenecektir diye düşünüyorum.

Eğer ki düzlüğe de istediği avansı alarak çıkabilirse kolay kolay yakalanmayabilir.

 

BESTEKAR : Bu safkan hakkında hemen hemen her defasında bahsettim zaten.Çok da uzun uzadıya anlatmaya gerek yok.Özellikle Bursa kum pistinde bu tarz rakipler yanında yarış içerisinde büyük şanssızlıklar yaşamaması halinde seriye devam etmesi gerekir.

 

3. ayakta 2 numaralı Age Of Hearts’i bir adım önde görsem de malum rakiplerine de şans verdim.

2. ayak ve 6. ayak ise denk ve zorlu geçeceğinden beklediğim sürprizlerin gerçekleşmesi umuduyla kapattım.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6

2.AYAK : 11,4,1,2,6,3,13,9,12,7,8,10

3.AYAK : 2,1,3

4.AYAK : 7 / 8,5,1,2,3

5.AYAK : 2

6.AYAK : 12,10,9,5,16,7,8,3,6,2,14,11,15,1

ÜYE YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Stockholm dedi ki:

  6 ve 2 ye rakipler nedir doğaç bey acaba

  1. dogac dedi ki:

   ilk ayak rakip önce 9 sonra 1 ve 5, tabelaya rakip ise belki 4 olabilir

 2. beygirx dedi ki:

  Arkadaşlar hayırlı günler hayırlı haftalar bol bol kazançlar

 3. smhzrn dedi ki:

  urfa tutugunuz at varmı doğaç bey

  1. dogac dedi ki:

   Merhaba smhzrn, öncelikle hoş geldiniz, doğu illeri için sitemizde henüz bir paylaşım olmuyor lakin onun için birkaç kişiyle görüşeceğim, ileriki süreçte sizlere o illerde yardımcı olmak için bir transferimiz olabilir, ki daha önce bunun için bir antrenör dostum ile anlaşmıştık ancak sonrasında kendisi yorumlarda detaya inmek için yeterli zamanı olamayacağını belirtince askıya almak durumunda kaldık

   1. tosunbaba dedi ki:

    Urfada yoruma gerek yok zaten doğaç bey en azından antrenör belki şablonla yardımcı olabilir

BİR YORUM YAZ