TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

GÜZEL PROGRAM – 22 MART ADANA

ÇİVİT : Kısa ara sonrası gayet geçerli bir 3.lük elde etti Çivit. Düzlük boyu sürdürdüğü inatçı aksiyonlarıyla mücadelede kalan safkan aprantisiyle de bütünleşmiş durumdaydı. Bugün artan formunu düşündüğümüzde trafik sorunu yaşamaması halinde yine adından söz ettirmesini bekliyorum, favorim.

 

BAY EMİR – TORAMANKAYA : İki safkan için de söylenebilecek bir şey yok. İkisi de müthiş durumda ve ikisinin de farklı artıları var. Daha iyi sürülenin galibiyete uzanacağı mücadelede kazananı yine foto finişin belirleyeceğini düşünüyorum.

 

SWEET BREEZE : Yarış yaşamının ilk startındaki 3.lüğüyle beğendiğim ve takibe aldığım bir tay oldu Sweet Breeze. Tecrübeli isimler yanında ilk kez koşuyor olmasına rağmen kendinden emin ve pişkin aksiyonlar sergileyen safkan yakın ara tamamladı. Bu kez hem artan tecrübeye sahip hem de uygun maiden grubu yakalamış durumda. Bu şartlar altında kendisinden 1.lik beklemek hakkımız.

 

DURDUR BENİ : Tam bir 1200’cü Durdur Beni. Süratli gelişen kaba kum yarışlarında etkili düzlük sprintiyle gücü oranında söz sahibi olmayı başarıyor. Bugün hem koşu temposu yüksek geçecek hem de rakipleri dişine göre. Ayrıca Adana kumunu da benimsemiş olan safkanın jokeyinden yeterli katkıyı görmesi halinde tüm gruba hakim olmasını bekliyorum.

İstikrarlı GÜRSEY, üst üste kazanan BERATIM, V.Abiş’in iyi sürdüğü GÜLBİTEN, son 2.liğiyle dikkat çeken DUAYENOĞLU, dinlenen SON DAKİKA, takibi bırakmayacağım BAMSİ BEY, bazı takılarından kurtulan ASİL NEFES, arasına rağmen ASİL TOPRAK ve gücünü hatırlarsa GALATA KULESİ sıralaması bütçeler el verdiğince değerlendirilebilir.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7,4,6

2.AYAK : 10,12,5,8,7,2,6,1,9,4,3,11

3.AYAK : 1,2,3,4

4.AYAK : 2,5

5.AYAK : 9

6.AYAK : 11 / 1,4,13,6,8,10,9,2,12

ÜYE YORUMLARI - 1 YORUM
  1. baba dedi ki:

    herkese bol şanslar

BİR YORUM YAZ