TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

GÜZEL PROGRAM – 15 EYLÜL İSTANBUL

EFSUN : Ankara’da hazırlanarak gelen safkan uzun işleriyle dikkat çekiyor. Ki zaten Ankara havasından İstanbul’a gelen safkanların rakım farkından dolayı ne kadar başarılı oldukları ortada. Kan hattı olarak da potansiyel barındırdığından düzgün start çıkışı alması halinde yarış yaşamına 1’de 1 ile başlamasını bekliyorum.

Tay yarışı olması sebebiyle rakip değerlendirecek veya oyunu genişletecek takipçilerimiz şablondaki sıralamayı dikkate alabilir.

 

TAÇSER : Son startında çok da huyu olmadığı şekilde 5-6 boy çıkışta oyalandı Taçser. Jokeyinin de aslında çok zorlamadığı safkan yakın ara tamamlayarak form tuttuğunu gözler önüne serdi. Bugün uygun rakipler yanına geliyor. Sevdiği sentetikte ve mesafede, üzerine Kocakaya’yı da almışken start çıkışında gecikmemesi halinde tek rakibi konumundaki Öncüpınar’ı bastırıp galibiyete uzanmasını bekliyorum.

 

BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,4,3

2.AYAK : 4 / 9,6,2,7,10,13,1

3.AYAK : 7

4.AYAK : 6,5,2

5.AYAK : 10,9,7,2,4,8,3,6,1,12

6.AYAK : 6,10,4,12,8

 

YİĞİTBATUHAN : Bu tarz mesafeli çim yarışlarında yaptıkları ortada Yiğitbatuhan’ın. Değişik aksiyonlarıyla bazen yakın ara kazansa da kazanırken çok kolay. Yani rakibe göre koşan güçlü bir Kaızbert yavrusu. Bugün en iyi olduğu mesafede ve bütünleştiği aprantisi idaresinde ön taraftaki yerini alıp düzlük boyu sürdüreceği aksiyonlarıyla seriyi devam ettirmesini bekliyorum.

 

DENİZ ŞÖVALYESİ : Son startında jokeyinden istediğini alamayınca 2.liğe razı oldu Deniz Şövalyesi. Safkan bariyere yakın olunca kendini daha rahat hissediyor ve gerçek gücünü yansıtıyor. Bugün Müslüm Çelik bu şekilde binecektir diye düşünüyorum. Sentetiğe de uyum göstermesi fazlasıyla muhtemel olduğundan ritme girmekte gecikmemesi halinde tüm gruba hakim olmasını bekliyorum.

Rakip olarak CANMETE‘nin yanı sıra KARA ESKİ ve BİLİRHAN ikilisi de düşünülebilir.

 

SUNDOWN : Nihayet kilosu normale dönen bir Sundown var karşımızda. Bu kez Kocaeli kumuna oranla daha iyi olduğunu düşündüğüm sentetikte karşımızda. Rakipleri de müsait olduğundan sabırlı bir bekleme yarışı yapması halinde adından söz ettirecektir, favorim.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 10,9,7,2,4,8,3,6,1,12

2.AYAK : 6,10,4,12,8

3.AYAK : 3

4.AYAK : 3 / 2,4,1

5.AYAK : 8,5,2

6.AYAK : 14,4,1,9,8,11

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ