TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

GÜZEL PROGRAM – 14 EKİM ANKARA

OSMAN BABA : Son iki startında da etkili koşup mücadelede kalmasına rağmen geçilmekten kurtulamadı Osman Baba. Safkanın toparlandığını düşünüyorum ve bugün dişine göre rakipleri yakalamışken bu fırsatı değerlendireceğine inanıyorum. Ki ekürisi Osman Bey de son galibiyetinde çok iyi durumda görünüyordu. Aynı sihirli değneğin Osman Baba’yı da olumlu etkileyeceği görüşündeyim. Dolayısıyla ön tarafta biraz sakin sürülüp düzlüğe çıkılır çıkılmaz artıracağı temposuyla 1.liğe uzanacağı kanaatindeyim.

 

KÖÇEK – TAÇSER : Son startında çok yüksek tempolara çıkmasına ve mesafenin kısalığından sebep nefeslenme imkanı bulamamasına rağmen iyi bir performans ortaya koydu Köçek. Bu kez hem temposunu mesafeye yayacak hem de erkan baskı yemeyecek. Bu şartlar altında beyaz bayrak ayna yapmaya yakın görünüyor.

Grubun kalite safkanı Taçser ise jokeyinden gerekli katkıları alması halinde rakip konumunda olacaktır.

 

BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,2,10

2.AYAK : 4,2,3,1,6,5,7

3.AYAK : 4

4.AYAK : 3,5

5.AYAK : 8,7,1,10,11,5,4,6

6.AYAK : 2 / 10,6,7,9,8,4,3,11

 

SAİTBEY : Son startında en geri beklemesine ve üst grupta start almasına rağmen düzlükte en diri safkanların başında geliyordu Saitbey. Safkan gerçekten çok iyi durumda ve bugün rakiplerine kilo verebilecek kapasitede. Çok da süratli gelişmeye aday olmayan yarışta biraz olsun ön tarafa erken sarkarsa etkili düzlük bindirmeleriyle sonuca gitmesini bekliyorum.

İş rakip aramaya geldiğinde ise ortalık biraz karışıyor. Dolayısıyla şablondaki sıralama bütçeler doğrultusunda dikkate alınabilir.

 

GÜRSEY : Son startında cazip konumda banko önerdiğim bir isimdi Gürsey. Ancak düzlükte beklediğim artırmayı gerçekleştiremedi. Bugün çimde ve uygun grupta karşımızda. Aksiyonlarını bu pistte rahatlatabilirse kolay bile kazanabilir, favorim.

 

UĞURBEY : Müthiş karakterli bir safkan Uğurbey. Son startında jokeyi çok gerilerde konumlanıp stili dışı koşunca beklenilenin altında kalmıştı. Bugün Hışman ile ön tarafa daha yakın gidecektir. Zaten koşuda Ardaşah’tan başka süratli bir isim yok. Dolayısıyla maksimum 2-3 gibi yer tutmak gerekir. Viraj üzerinde ise Hışman’ın yoğun katkılarıyla ritme girmesi muhtemel Uğurbey’in düzlük boyu sürdüreceği sprintiyle kazanmasını bekliyorum.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,7,1,10,11,5,4,6

2.AYAK : 2 / 10,6,7,9,8,4,3,11

3.AYAK : 4,10,6

4.AYAK : 5

5.AYAK : 2,1,3

6.AYAK : 3,1,2,7,4

ÜYE YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Erbay1903 dedi ki:

    Ankara içerdeee seninlee

BİR YORUM YAZ