TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

GÜZEL PROGRAM – 13 OCAK BURSA

ilk ayağa dışarıda kalan atlar ilave edilmiştir.(08:35)

 

1.AYAK : Gününde olduğu vakit bu tarz mesafelerde etkili koşabilen bir isim KAİNATIM.Bursa ve Kocaeli kumuna uyum gösteren safkan uygun rakipleri ve kilo avantajını yakalamış durumda.Jokeyinin doğru zamanlamalı hamleleriyle açılışı yapan isim olabilir.

Nispeten uygun gruba gelen ELLİBEŞ, son 2.liği ile SONMUHTEREM, formda SU MELEK ve GÜNDOĞARKEN öncelikli rakip konumundalar.

Sonrasında ALLIYARİM, HANIM SULTAN, HANIM HANIM, LOLAN GÜZELİ, FIRTINA TOYNOK ve PARLAKMÜCEVHER bütçeler el verdiğince dikkate alınabilir.

 

2.AYAK : Uzun zaman sonra galibiyete uzanırken sermayeli görünen SÜPHAN devam eden formuyla bugün de kendisine şans yaratacaktır.Benzer gidişatta ve benzer güçte rakipler yanında favorim.

O yarışın ikincisi LION FLAG bu kez rakibini doğru seçeceğinden rövanşı alan isim olabilir.

Bir türlü sprintini tam oturtamayan WHITE WATER, mesafede ATAKAN ABİ, istikrarlı FRANKENSTEIN ve cazip galibiyetinde ön plana çıkarttığım KUZEY HAMZA 1.lik mücadelesinin belirli metrelerdeki ortakları olacaktır.

 

3.AYAK : ÇAKIRIN KIZI Bursa pistindeki son startında 4. kalırken fena sayılmayacak isimler yanında yakın ara derece elde etti.Sonrasında şehir değişikliklerinden olumsuz etkilenen safkan ortalarda gözükemedi.Sevdiği Bursa’ya geri döndüğünü düşünürsek galibiyete yakın görüyorum kendisini.

FAIR MAX ise gücü oranında mücadeleye dahil olsa da ilk kez böylesine uygun bir grupta start alacak.Dolayısıyla düzlük boyu sürdüreceği sprintiyle kazanıra oynayacaktır.

Son startında banko önerdiğim ancak diğer tayların huysuzluklarından sebep 15 dakika makinede kaldığı için start verildiğinde gecikmeli başlayan GÖĞEBAKAN bugün aynı problemi göstermezse şanslı olacak diğer isim.

Hard Flood’a yerim kalmadı.

 

4.AYAK : Titizlik göstermeyip iyi çıkabildiği vakit temposunu kurarak enteresan galibiyetler elde edebilen bir isim ORTAYLI.Bunu son yarışında gösterdi.Bugün de benzer bir başlangıç ve avans elde edebilirse tekrardan kazanabilir.

Aksi halde KUBALI ve GUBAZ devreye girecektir.

 

5.AYAK : Ara sonrası gördüğü yarışta çok sıkıştırılmayan ve önlere gelemeyen KIZIM AZRA virajdan sonra hiç üzülmedi.Bariz bir şekilde nefes açmaya koşan kaliteli kısrak bu kez gerçek gücünü yansıtacaktır.Form tuttuğu dönem çok daha iyi rakipler yanında bile başarılı olabildiğini zaten biliyoruz.Bugün de normal şartlarda öne düşüp temposunu kurabilmesi muhtemel gözüktüğünden beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

 

6.AYAK : Son ayakta ise yakın farklarla bitmesi muhtemel bir mücadele var karşımızda.Ben önceliğimi sprinter isimlere versem de önlerden de bir safkana şans verdim.Sıralamam OVA KARTALI, GERGİN, MARUF TAY, HIZLI ASİYE ve KUSURSUZ GÜÇ şeklinde.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 9,8,11,5,3 / 4,7,2,1,6,10

2.AYAK : 5,4,7,2,1,9

3.AYAK : 3,5,1

4.AYAK : 1,6,3

5.AYAK : 8

6.AYAK : 4,5,1,7,10

ÜYE YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Plaseci dedi ki:

  Kafa karistrmayim ama 3 ayak 2 bitirebilir…

  1. barbaroza dedi ki:

   evallah plase doğaç bey sana da teşekkür hem cuma hem bugun guzel oldu

 2. Isimsiz dedi ki:

  Doğaç son ayak hepsi 5lim var tek için teşekkür ederim

 3. ecemilner88 dedi ki:

  Doğaç Bey emeğinize sağlık. Ortaylı tek atıp Hard Flood ekleyerek son ayak yazdığınız atları bekliyoruz. Kısmetimizde varsa gelir. Teşekkürler.

 4. PMC dedi ki:

  üyeligim bitmiş bugun hemwn kostura kostura yenilemistim hissetmişim DOĞAÇ aldım karşılığını hardflud ekledim başarıların devamı

 5. Kelahmet dedi ki:

  Doğaç bey ben bir aylık ödeme yaptım ama siteniz beni kabul etmiyor

  1. dogac dedi ki:

   Merhaba, 8 şubata kadar olan ViP üyeliğiniz aktif görünüyor

BİR YORUM YAZ