TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

GÜZEL PROGRAM – 11 KASIM İZMİR (16 BİN TL)

1.AYAK : Cazip konumda start aldığı son yarışında banko önerdiğim bir isimdi OĞLUM MUTLU. Tek rakibi ve koşunun ağır favorisi önde çok boş kalınca Oğlum Mutlu’nun atakları 2.likten öte gidememişti. Bugün daha uygun rakipler yanında çim pisti benimsemesi halinde kolay bile kazanabilir, favorim. Üzerine koyarak gelen HİTİTKIZ ve son 3.lüğü enteresan SILA SALIHA öncelikli rakip konumundalar. Dil bağı ilavesi alan TUNÇŞAH, çimde daha iyi aksiyon sergilemesi muhtemel BABA CERCERİ, jokeyinden sebep ÇİĞ TANESİ ve son işinde akışlı gördüğüm YAŞASIN 1.lik mücadelesinin diğer ortakları olacaklardır.

 

2.AYAK : Kısa mesafeli çim pist yarışlarında oldukça etkili bir kısrak VERY GOLD. Zaten şu ana kadar ortaya koyduğu performansla bunu kanıtlayan safkan bugün de erken ritme girmesi halinde galibiyete yakın görünüyor. Hakkında benzer şeyleri söyleyebileceğim CRAZY AMAZON ise ciddi rakip konumunda olacaktır.

 

3.AYAK : İzmir kumuna yatkın yapı ve aksiyonlarından sebep istikrar gösteriyor DEFNELİ. Son startını bir tık üst grupta almasına rağmen gücü oranında yine mücadelenin içerisindeydi. Bugün gayet uygun rakipler yanında karşımızda. Aprantisinin de üst üste 2. kez binecek oluşu daha verimli sürmesini sağlayacağından galibiyete yakın görünüyor. Potansiyelli HADİGEL, ritme girmekte gecikmezse ASİLANA, İzmir kumuna uyumlu HALEPLİ HANIM ve gününde olursa LAL ÇİÇEĞİ rakip konumundalar.

 

4.AYAK : Bir süredir istediği şartları yakalayamadığı için adından söz ettiremiyor AŞAN BABA. Normalde İzmir kumunda iyi isimlere bile kafa tutabilecek güçte bir safkan. Eğer ki bugün biraz olsun potansiyelini hatırlarsa tempo vereceği mücadelede beyaz bayrak ayna yapabilir, dikkat edelim. Kilo avantajını en iyi şekilde değerlendirecek olan CAMERON, mesafe tecrübesi fazla UTKUNUN OĞLU, toparlanmaya çalışan BAY ARTU, canı isterse ADAHAN ve formunu artıran BIANCO adlarından söz ettireceklerdir.

 

5.AYAK : İzmir çimindeki son startında jokeyinden istediğini alamayınca yakın ara 3.lüğe razı olmuştu GÜLALLAR. Sonrasında Bursa’da sert rakipler yanına çıkan safkan mücadelede kalarak iyi bir performans sergiledi. İstanbul sentetiğini ise çok benimseyemedi bence ve buna rağmen yine kazanırdaydı. Bu kez ait olduğu piste dönüyor. Rakipleri de müsait göründüğünden ön tarafa yakın yer tutup düzlük boyu sürdüreceği inatçı aksiyonlarıyla artık 1.likle tanışmasını bekliyorum.

 

6.AYAK : Denk güçte ve formda safkanların bir araya geldiği son ayağın son metrelerinde çok sayıda ismi kazanırda göreceğimizi düşünüyorum. Dolayısıyla ayrımsız bir şekilde 8 ata şans vermeyi mantıklı buluyorum. Sıralamam şablonumdadır.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,10,11,7,1,9,8

2.AYAK : 1,2

3.AYAK : 3 / 9,7,4,11

4.AYAK : 3,6,2,1,4,8

5.AYAK : 5

6.AYAK : 4,8,3,1,12,2,11,10

6’lı ganyan 16.329,55 t vermiştir.

ÜYE YORUMLARI - 11 YORUM
 1. astrakhan dedi ki:

  dogacim.besli.nasip.oldu.emegine.saglik.izmirin.krali

 2. barbaroza dedi ki:

  İşte benim gerçekçi atyarisi analisti.Basarilar tesadüf değildir.Bugun bize kısmetmiş.DEVAM…

 3. Hasgul7095 dedi ki:

  10,15 senedir takip ediyorum daha bir tane iyi bi altılıyı bulamadım böyle bi şansızlıkmı diyim ne diyim bilemedim bu ara iyi bi ikramiye bulacağından adım gibi emindim hergün oynadık para lazım diye misli.şifre altılı malesef son parayı ankaraya döktük yine bulamadık bulanları tebrik ediyorum tam işimi görecek bi para idi sizide tebrik ediyorum üstad

 4. Reco5734 dedi ki:

  Doğaç bey artık kralım su şansımızı sana güvenimiz sonsuz sen bu işte kalitesin.artik çek yazmanın zamanı geldi bol şanslar herkese

  Dün bunu yazdım sana guvendim üstad bugün koyduk sen cansın herkese bol şanslar bu kulvarda el üstünde bir sen varsın gerisi yalan adamsın sayende 16000 aldim

 5. Centaur_06 dedi ki:

  sitede bulan arkadaşlar varmı acaba yada kendın oynuyonmu paylaştığın oyunları bılmek isterım kardesım

 6. Sapancali dedi ki:

  Sen bir kralsin çok çok tşk ederim güzel bir ikramiye aldık sayende çok ssagol…

 7. ecemilner88 dedi ki:

  Doğaç Bey sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız. Bahtınız açık olsun.

 8. sykn34 dedi ki:

  izmir in kralı sahnede tebrikler

 9. mert.emlak dedi ki:

  İşyoğunluğumdan fırsatım olmadı.Ama bende biliyodum,bu aralar böyle bir ikramiyenin geleceğini.Tebrikler Doğaç bey.Blunlara da tebrikler,yarın bizede nasip olur inşallah.

 10. s1mple dedi ki:

  Üstadım şahane kurguydu. Gönülden tebrikler. Ben son ayakta bıraktım. Kısmetten ötesi yok. Başarılarının devamını dilerim.

 11. Pastacii dedi ki:

  Doğaçimm para sayma işlemini anca bitirebildim,o yüzden geciktim tebrik etmek için :)) Klasına yakışır bir oyundu Aşan Baba önde verince kendi adıma kolay oolduu.Cansın eksik olma, sevgiler saygılar

BİR YORUM YAZ