TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

FORMDA BANKO – 14 ARALIK KOCAELİ

Dördüncü ayakta koşudan çıkan Indigo Bold yerine aynı ayağa 4 numaralı The Best Simge eklenmiştir.(17:50)

 

GAUDI : Kocaeli kumuna uyumlu yapısıyla özellikle bu şehirde istikrar sağlayabilen bir isim Gaudi.Bugün Steel Claw, Büyük Ajiba, Coral Rose gibi süratli isimlerin varlığıyla koşu temposu yukarılarda seyredecektir.Orta grupta konumlanması muhtemel Gaudi’nin etkili düzlük aksiyonlarıyla tüm gruba hakim olabileceğini düşünüyorum.

Rakip olarak önce ön grup arkası yer tutması muhtemel KING MAGE sonra bomboş kilosuyla ritme girmekte gecikmezse ADALSON düşünülebilir.

 

UZUN BEY : inanılmaz formda günler geçiriyor Uzun Bey.2. kaldığı yarış ardından üst üste 3 galibiyet elde ederken rakiplerini adeta sürklase eden safkan son startında ise olumsuz şartların kurbanı oldu.Hem ağır kilo hem de Saygon gibi ayağına çabuk bir isme liderliğini kabul ettiremeyince istediği yarışı yapamadı.

Yine de düzlük boyu mücadelede kalması bile Uzun Bey’in ne kadar iyi durumda olduğunu gösteriyordu.

Bugün ise dış kulvardan sert başlayıp Bu’ya sakince liderliğini kabul ettireceğini düşünüyorum.Virajın oralarda temposunu iyice arttırıp düzlüğe 2-3 boy farkla lider çıkması muhtemel safkanın Son Oğul önünde kazanmasını bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,5,7,4,3

2.AYAK : 4 / 1,9

3.AYAK : 3

4.AYAK : 1,6,5,2,4

5.AYAK : 1,4,3

6.AYAK : 15,14,9,12,6,5,3,2,8,7,11,10

ÜYE YORUMLARI - 1 YORUM
  1. west coast dedi ki:

    Doğaçım .. kuzey hamzadan sonra bugunde kartepede devleşiyorsun .. kalemine kalbine sağlık guzel insan ..

BİR YORUM YAZ