TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

DENK PROGRAM – 18 ARALIK İSTANBUL

istanbul programında son ayağın sıralı ikilisini doğru bilen ilk 2 kişiyi direkt olarak yarınki izmir altılıma ortak edeceğim.Koşunun başlama saati olan 21:00’a kadar yorumda bulunabilirsiniz.

Son ayağa 10 numaralı safkan eklenmiştir.Şablon fiyatını düşürmek için son ayaktan 6 numarayı elemek zorunda kaldım.(16:40)

 

SALAZAR : Son startında da ön planda önerdiğim bir safkandı Salazar.Çimi sentetiğine oranla çok daha iyi ama bu tarz gruplarda görünce iyi koşmasını beklemek hakkımız.

O gün için yüksek tempoya dahil olup fazla direniş gösteremeyen safkan bu kez ön tarafta daha temkinli sürülecektir diye düşünüyorum.Jokeyi zamanlamayı doğru ayarlarsa etkili düzlük bindirmeleriyle sonuca gidebileceği kanaatindeyim.

Rakip olarak FAHRENHEIT ve URLA KARASI önerebiliyorum.

 

CANKURTBEY : Özellikle kış aylarında form tutarak istikrar sağlayabilen bir isim Cankurtbey.Son galibiyetinde gayet iyi görünüyordu.Ki son idmanında da aynı durumunu koruduğunu belli ediyor.

Bugün belki çok süratli bir tempo oluşmayacak yarışta.Dolayısıyla Kocakaya’nın ona göre inisiyatif alacağını ön görüyorum.Bu tarz atları da sevdiğinden tekrardan kazanmalarını bekliyorum.

 

Diğer 4 ayak bana göre baya denk.Dolayısıyla başka bir safkandan bahsedemedim.Sizin herhangi bir sorunuz varsa yorum kısmında belirtirseniz cevaplamaya çalışırım.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 10,8,2,3,6,9

2.AYAK : 4 / 7,11

3.AYAK : 1,5,6,3,2,4

4.AYAK : 2,4,5,7

5.AYAK : 3

6.AYAK : 5,2,3,4,1,10

ÜYE YORUMLARI - 35 YORUM
 1. barbaroza dedi ki:

  alywins – engel yok

  1. dogac dedi ki:

   Tebrikler, yarınki izmir oyunumuzun tek ortağı oldunuz

 2. Anonim dedi ki:

  Son Ayak Sıralısı Aly Wins / Magic Bullet

 3. Lalecc dedi ki:

  4/10 bitmiş ikili altımda da aynen böyle olacak

 4. Dileyra dedi ki:

  5. Ayak Şahintepesi, çalışmalarına göre diğerlerinden iyi durumda. Tek atacaktım, siz ne düşünüyorsunuz? 3 varken çok mu şanssız?

  1. dogac dedi ki:

   Şahintepesi’nin belirli bir istikrarı olsa da sonunu getirmekte zorlandığını söylemek mümkün, bugün kısalan mesafede jokeyine de kavuşmuşken Cankurtbey’in eksik koşması halinde devreye girebilir

   1. Dileyra dedi ki:

    Teşekkür ederim.

 5. nart35 dedi ki:

  Son ayak sıralı ikili (10)PLOVDIV/ (3)ALY WINS…..

 6. Gs1905 dedi ki:

  4/3 magic bullet aly wins

 7. Ant07 dedi ki:

  Sevgili Doğaç ,tabiki yaptığın sıralama çok önemli bende;5/3 diyorum

 8. green army dedi ki:

  sevgili doğaç biz küçük oynayanlar sanırım hiç bir zaman bu oyunlarda ikramiyelere ortak olacamıcaz koptudada böyleydi burdada aynı şekilde devam ediyo kesme,tire önü atlaramız kazanma oranı çok düşük oluyo nedenini bilmiyorum buda bize hiç bir zaman heyecan yaşatmıyor. bunu artık söylemek istedim bol şanslar diliyorum

  1. dogac dedi ki:

   merhaba green army, gayet haklısınız, inanın şablonu ekonomik oynayanlar için keseceğim yerlerde bile o kadar mesai harcıyorum ki ama çok da doğru yapabildiğim söylenemez bunu, sadece ona çok dikkat ettiğimi bilmenizi isterim, bir süre isterseniz / işaretini bırakıp şablonu ufaltmayı direkt sizlere bırakayım, o daha mı faydalı olur dersiniz?

   1. green army dedi ki:

    Ben şahsım adına etkileniyorum ister istemez doğoç büyük bi özveriyle yorumladığınıda biliyorum salazar üzerinde daha güçlü bi jokey olsaydı kazanırı çoktu bunuda biliyorum başarılarımız daim açıklaman için teşekkürler

   2. Samet01 dedi ki:

    Bence de kesme işini bırakıp sıralamanızı yapmanız çok daha uygun olacak sadece alternatif teklerde / işaretini kullanın doğaçbey benim şahsi fikrim çok teşekkür eder bol şanslar dilerim.

 9. astrakhan dedi ki:

  Doğaç bey 2.ayak yorumunuz için çok teşekkrler..sayenzde güzel miktarda üçlü bahis yakaladım

 10. astrakhan dedi ki:

  bu arada son ayak ikili 3/5

 11. Anonim dedi ki:

  Cankurt beyin rakibi kim olur doğaç bey

  1. dogac dedi ki:

   önceliğim Özpar’dan yana Alfa5

 12. noondi dedi ki:

  2 Engel Yok / 4 Magic Bullet

  1. unlukardesler1981@gmail.com dedi ki:

   Dogac bey bugun oyununuzu oynayamadım oynayn herkese bolsans kısmetse yarın ızmır oyununuzu oynucam ızmır demek dogac demek
   Basarılarınız daım olsun

 13. GOZTEPELI dedi ki:

  Son ayak ikilisi 10//4 bol şans

BİR YORUM YAZ