TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

CAZİP PROGRAM – 9 TEMMUZ İZMİR

NOT : İkinci altılı şablonumda değişiklik olmuştur.Aklıma çok takılan 9 numaralı Utkunun Kızı şablonuma eklenmiştir.Tutarı dengelemek adına 5. ayakta 2 numaralı Lawson silinmiştir.(16:55)

 

BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,4,8,7

2.AYAK : 2,3,6,1,8,4

3.AYAK : 3

4.AYAK : 7,2,1,6 / 4,9,8,11,5

5.AYAK : 6,1,4,14,15,3,2 / 5,9,7,8,12

6.AYAK : 1

 

FREEDOM FLIGHT : Son startını kazanırken uzun süren sessizliğini bozdu Freedom Flight.Bugün benzer rakipler yanında yine süratli geçmeye aday koşuda yarışacak.Kilo avantajını da en iyi şekilde değerlendirip ritme girmekte gecikmezse etkili sprintiyle tüm gruba hakim olabilir, favorim.

 

SPEED DEMON : Ekürisinin gölgesinde kalmış Speed Demon.Oysa ki ondan daha potansiyelli bir tay olduğuna inanıyorum.Çime gösterdiği uyumun yanı sıra mesafeyi de tutacağından 1.lik mücadelesine dahil olacaktır, favorim.

 

SELİMABİ : Ara sonrası kazanırken baya iyi göründü Selimabi.Son metrelerdeki etkili ataklarıyla hakim olmakta zorlanmayan safkan fotoyu geçerken de hala diriydi.Sonrasında şansını üst grupta denedi ve yine müthiş koştu.Bugün lehine yönde uzayan mesafede gayet formda görünen Selimabi’nin uyum gösterdiği aprantisi idaresinde bariyer dibinden sergileyeceği ataklarla tekrardan kazanmasını bekliyorum.

 

KING PINTO – CRIMINAL – UTKUNUN KIZI : Start problemi göstermeyeceğini bilsem Selimabi’den çok daha sağlam olduğunu düşündüğüm bankom olurdu King Pinto.Çünkü safkanın güç ve potansiyel olarak buradaki rakiplerinden üstün olduğuna inanıyorum.Ama işte son startında olduğu gibi çok geç başlarsa şansını baştan kaybedebilir.

Dolayısıyla yanına gördüğü yarış ardından üzerine koyup çok iyi bir 4.lük elde eden ve mesafeyi seven Criminal yazıyorum.

Son olarak Utkunun Kızı diyorum.

 

HAPPY ABBEY : Agf olarak %2’lerde dolanan bu safkanı uzun süre banko önermeyi düşündüm.Hatta bu kadar cazip oluşunu gördükçe daha da heveslendim ancak Happy Abbey’in yarış yaşamında tek bir galibiyeti var.Yani kazanma karakteri düşük.Yine de süratli geçmeye aday bir koşuda sabırlı bekleme yarışı yapacağından düzlükteki etkili aksiyonlarıyla söz sahibi olacağına inanıyorum, favorim.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7,2,1,6 / 4,9,8,11,5

2.AYAK : 6,1,4,14,15,3,2 / 5,9,7,8,12

3.AYAK : 1

4.AYAK : 3,4,9

5.AYAK : 9,6,7,5

6.AYAK : 6,2,4

ÜYE YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Oozdemirr Oozdemirr dedi ki:

    Harçlik oldu Doğaç bey saol

  2. Oğuz Uzun dedi ki:

    izmirin.kralı.besli.buldum.banko.icin.tesekkurler.iyi.aksamlar

BİR YORUM YAZ