TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

CAZİP PROGRAM – 8 MAYIS ANKARA

BARTOLOMEO : 1200 – 1500 aralığında temposunu kurabildiği yarışlarda son metrelere kadar kazanırda kalabilen bir isim Bartolomeo. Bugün en iyi olduğu mesafede ve sevdiği Ankara kumunda karşımızda. İlk metrelerde ısrar gösterip çok da pres yemeden liderliği üstlenme ihtimali yüksek olduğundan formda jokeyiyle beyaz bayrak ayna yapmalarını bekliyorum.

Yeteri kadar yarış gören OĞLUM MERİÇ, 2.liğe yatması muhtemel FEYMAN ABİ ve Müslüm Çelik tercihiyle BELENUS rakip konumundalar.

 

ÖZÇEVİK : Son startında mesafe 1600 olduğu için biraz çekincelerim vardı ama çok kolay kazandı Özçevik. Safkanın geçen sene önemli koşularda dikkat çekici performanslara imza attığını unutmamak gerek. Bugün de koşu temposu erken süratlenmeye aday olduğundan Özcan’ın yerinde hamleleriyle günün en önemli koşusunda adından söz ettirmesini bekliyorum, favorim.

 

KADHAN : Alyayla’nın çıkmasıyla beraber önde boş kalabileceği bir gidişat yakaladı Kadhan. Son startında geçildiği Babaarif’in jokey değişikliğinden olumsuz etkileneceğini ve kısalan mesafenin Kadhan lehine olduğunu düşünürsek rakibinden rövanşı almasını bekliyorum.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,7,2,3,5

2.AYAK : 2 / 3,1,6

3.AYAK : 10,12,1,9,6

4.AYAK : 6,4,2,1,7,3,5

5.AYAK : 5

6.AYAK : 2,9,11,4,10,3

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ