TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

CAZİP PROGRAM – 6 TEMMUZ ANKARA (17 BİN TL)

İlk altılıda Lucky Foot galibiyete yakın gördüğüm isim.

 

YEK TO RENK – LA BREZZA : Son startında hakkında gerekli açıklamaları yaparak banko önerdiğim bir isimdi Yek To Renk. O gün için fazla koşan bir rakibe denk gelince 2.liğe razı olmak durumunda kalmıştı. Bugünkü rakipleri daha müsait. Beni düşündüren tek konu kısaya dönüyor olması. Eğer ki bu durumdan olumsuz etkilenmezse galibiyete uzanmasını bekliyorum.

Boş bir tay olmayan La Brezza ise son startında şiddetli yağmur altında koşulan koşuda jokeyi tarafından hiç üzülmemişti. Bugün normal pist koşullarında gerçek gücünü yansıtacağından rakip konumunda olacaktır.

 

AYDANKIZ : Bu sene tam olarak form tutamadı Aydankız. Yine de son birkaç yarıştır kıpırdama içerisinde. Bir yarış evvel sert rakipler yanında bir ara mücadeleye dahil olabilecek izlenimi yaratsa da devamını getiremedi. Bugün benzer şartlar altında ve uygunlaşan rakipler yanında ön tarafa yakın konumlanması halinde formda aprantisinin de katkılarıyla özlediği 1.liğe uzanabilir, favorim.

 

VALLEY OF FLOWERS : Yarış yaşamının ilk startını tecrübeli rakipler yanında almasına rağmen dikkat çekici bir performans ortaya koyarak yakın ara 2.lik elde etmişti Valley Of Flowers. Zaten kan hattı olarak fazlasıyla potansiyel barındıran safkanın grupta üzerine koyup iyi yerlere gelebilecek tek safkan olduğunu düşünüyorum. Son startında ise ağır çimde etkisiz kalmasına rağmen yine kolay 2.lik elde etmeyi başardı. Bugün süratli geçmeye aday koşuda düzlüğe çok gerilerde çıkmaması halinde etkili düzlük bindirmeleriyle sonuca gitmesini bekliyorum.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,5,3,6,11,9,8

2.AYAK : 15,10

3.AYAK : 4,2,7 / 6,1,5

4.AYAK : 3,4,1,2,6,7

5.AYAK : 6,7,4,10,1,2,3

6.AYAK : 14

6’lı ganyan 16.931,20 t vermiştir.

ÜYE YORUMLARI - 14 YORUM
 1. ecemilner88 dedi ki:

  Doğaç Bey o kadar formdaydınız ki büyük bir ikramiyenin geleceğine emindim. Azaltmadan sayenizde buldum. Allah bahtınızı açık etsin.

 2. astrakhan dedi ki:

  dogacim.butce.geregi.besli.bulduk.iyi.ki.varsin.guzel.insan

 3. s1mple dedi ki:

  Tabela ayağını 4 at bırakıp buldum üstadım.Defalarca gönülden tebrikler.Sizi daha önce keşfetmediğime çok çok pişmanım.Onnca sene boşa oynamışız.Canı gönülden teşekkürler Doğaç bey.

 4. Berat35 dedi ki:

  Üçüncü ayakta yattım Doğaç Bey ama sizi hayranlıkla tebrik ediyorum.İnşallah birgün bizede nasip olacak.

 5. RoLe dedi ki:

  DOĞAÇÇ DİYEE YAZILIRRR..ADAMM DİYEE OKUNUURR..BU ALEMDEE TEKSİNN TEKKK..UFAKK PARAYAA BEŞŞLİ ALDIKKK..VAROLL..

 6. 128No dedi ki:

  Çok çok iyisiniz,tebrik ederim.Maşallah…

 7. Hasgul7095 dedi ki:

  Valla helal olsun tebrik ederim tam işimi görecek güzel bi ikaramiyeden oldum kısmetsizlikmi diyim ne diyim 280 liraya bulamadım son ayak 14 tek atmamak için her yolu denedim sonuç hüsran 2 ayağa 7 at yazdım yolun bahtın açık olsun daha büyüklerine

 8. ismailT3 dedi ki:

  Çok Tebrikler Doğaç.fırsatım olmadı.Bulanlarada tebrikler.

 9. mert.emlak dedi ki:

  tebrik ederim.

 10. KaragumruK dedi ki:

  10 YIlı geçmiştir seni takip ederim Doğaç kardeşim.Bu aldığım 3. büyük ikramiye.HEpsinde senin imzan var.Baştacısın.

 11. TanMelih dedi ki:

  Yoğunluktan bakamadım,sonuçlara baktım dedim kesin bulmuştur Doğaç bu altılıyı,yanılmamışım :)) Tebrikler valla yakışır

BİR YORUM YAZ