TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

CAZİP PROGRAM – 5 AĞUSTOS ANKARA

LIRIOPE : Potansiyel barındıran kan hattıyla beraber idmanlarında da oldukça dikkat çeken bir isim Liriope. Yeterli sayıda uzun işlerinin yanı sıra Gleamy ile birlikte gerçekleştirdikleri işlerinde ona çok net hakim oluşu da enteresandı. Start çıkışını normal alıp ön tarafa yakın yer tutmakta zorlanmazsa düzlük boyu sürdüreceği aksiyonlarıyla yarış yaşamına kazanarak başlayabileceği kanaatindeyim.

Oyunu genişleten takipçilerimiz PÜSEM PÜSEM, GLEAMY, GREAT EXUMA, LUZ DE SOL ve KIZIM FİLİZ üzerinde durabilirler.

 

MALKOÇHAN – YILDIZ TOZU : Gazi sonrası gördüğü yarışta da formundan bir şey kaybetmediğini gözler önüne serdi Malkoçhan. Kendisi için kısa sayılabilecek mesafede net bir sprintere karşı koyamasa da 2.liği geçerliydi. Bugün 1600’de ve daha iyi olduğu Ankara’da karşımızda. Çok gerilerde beklememesi halinde galibiyete yakın görünüyor.

Net bir kaçak ismin olmadığı mücadelede liderliği istemesi halinde gidişat avantajını eline geçirecek olan Yıldız Tozu ise rakip konumunda olacaktır.

 

GOLDEN RULER – SİNESİPSE : Temposunu kurabildiği kısa ve orta mesafeli çim yarışlarında oldukça etkili bir isim Golden Ruler. Bir yarış evvel 1600’de bile kazanarak potansiyelini ortaya koydu. Bugün lehine dönen mesafede ve dişine göre rakipler yanında karşımızda. Seri başlayıp temposunu kurması da olası göründüğünden beyaz bayrak ayna yapabilir.

Ancak son performansına bayıldığım Sinesipse’yi de görmezden gelemeyeceğim. Üst grupta yüksek tempolara çıkmasına rağmen son 200’e kadar mücadelede kalan safkan sonrasında enseye basmıştı. Bugün hem kısalan mesafe lehine, hem rakipler daha müsait hem de bomboş kiloda karşımızda. En dıştan doldurup sakince 2.liğe yatarsa düzlükte artıracağı temposuyla rakip konumunda olacaktır.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,5,10,4,7,11,8

2.AYAK : 5 / 9,2,3,6,4

3.AYAK : 1,6,2,3,4,8

4.AYAK : 1,6

5.AYAK : 2,7

6.AYAK : 3,8,1

ÜYE YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Derya Karaca dedi ki:

  Doğaç Bey,bol şans dilerim..Sevgilerimle,

  1. Derya Karaca dedi ki:

   Doğaç Bey,çok teşekkür ederim…

 2. Kaan Yıldızlı dedi ki:

  12.30 dan önce versenizde 1.Altılı için yardımcı olsa ?

 3. caner mingaz dedi ki:

  Please yorumun nedir doğaç teşekkür ederim

 4. Oğuz Uzun dedi ki:

  dogacim.muthis.yorumlar.tsk.son.ayak.kismetimize.artik.guzel.insan

 5. Özcan Heper dedi ki:

  Tebrikler üstadım.Yine Ankara yine şiir gibi tahmin.

 6. Berat Vali dedi ki:

  Teşekkürler Doğaç bey,sayenizde ufak oyuna kolay oldu.

BİR YORUM YAZ