TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

CAZİP PROGRAM – 20 HAZİRAN ANKARA

DİAVASİ : İlk ayakta net bir şekilde Diavasi ve diğerleri mevcut. Özellikle mesafeye yatkınlığını Ankara kumuyla birleştirince istikrarlı performanslarına devam etti safkan. Lakin o gün için kendisinden daha güçlü isimlere denk gelince bir türlü kazanamadı. Bugün rakipleri fazlasıyla uygun. Beni düşündüren tek konu startta oyalanabilecek olması ve jokeyi. Ayrıca cazip bir bankom varken Diavasi’ye en azından geniş oyunumda sığınmak istemedim. Ama ekonomik oyunlar için çok ideal bir banko tercihi olduğu da gerçek.

Oyunu geniş tutan veya cazip bir başlangıç hedefleyen takipçilerimiz yarış gören ŞEF NURİ, önde boş kalabilecek AĞAMSIN, son 2.liği dikkat çeken TATLI ÜÇAR, mesafe tutan GÖKBÖRİ, Kocakaya’dan sebep CİVANPEHLİVANI ve Ankara kumuna uygun aksiyonlarıyla ÜNALAN sıralamasını dikkate alabilirler.

 

GÖZDE SULTAN : Son işindeki kendinden emin ve akışlı görüntüsüyle baya beğendiğim bir tay oldu Gözde Sultan. Kan hattı olarak da potansiyel barındıran safkanın bir de 1000 metrelik işi olsaydı net bir şekilde banko bile önerebilirdim. Ancak bu şartlar altında sadece favorim diyebiliyorum. Ki özellikle ilerleyen zamanlarda bu kısrağı farklı yerlerde görebiliriz.

 

SARDUR : Bir yarış evvel aynı pist ve mesafede geciken ataklarından dolayı 3.lükle yetindi Sardur. Yine de genel görünüm itibariyle gayet iyi bir performans ortaya koyan safkan son startında ise bana göre alakası olmadığı kumda bile adından söz ettirerek ne kadar formda olduğunu gözler önüne serdi. Bugün tekrar sevdiği çime dönüyor. Ayrıca bomboş kilosuyla da dikkat çeken safkanın yarış içerisinde kolay gidebilen yapısından sebep ön tarafa yakın yer tutup gidişat avantajını eline geçireceği inancındayım. Düzlüğe çıkılır çıkılmaz ise sergileyeceği aksiyonlarıyla başa geçip kalan metrelerde sprint yememesini bekliyorum.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2 / 8,1,6,4,7,9

2.AYAK : 8,3,12,1,10,9,11,6

3.AYAK : 4,6,5,2,3,9,8

4.AYAK : 3,4,8

5.AYAK : 5,3,1

6.AYAK : 13

ÜYE YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Beta-5 dedi ki:

  BOL ŞANSLAR
  1 ci altılı
  1 BIG ROMENCE
  H
  1,2,3,4,5,6
  3
  1,2,7
  H

 2. Dehaelif dedi ki:

  Dogac bey bizim burda ganyanlar erken kapanıyor İzmir’i biraz erken verebilirseniz sevinirim bol sanslar diliyorum

BİR YORUM YAZ