TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

CAZİP BANKO – 8 TEMMUZ KOCAELİ

Kartepe’de oldukça zorlu bir program mevcut. Bu tarz programa da cazip bir bankonun yakışacağını düşündüm. Onun haricinde değil alternatif tek azaltacağım yeri bile bulamadım diyebilirim. Bütçesi kısıtlı olan takipçilerimizin direkt olarak beşli ganyana yönelmeleri mantıklı olacaktır.

 

KING OF İSTANBUL – JHONWICK : Bu satırlarda çoğu zaman potansiyeline değindiğim bir isim King Of İstanbul. Şu ana kadar beklentileri tam anlamıyla karşılayamasa da şartlar lehine geliştiği vakit etkili performanslar ortaya koyuyor. Bugün üst düzey oluşacak tempoda viraj üzerinde ritme girmeye başlaması halinde etkili düzlük aksiyonlarıyla tüm gruba hakim olabileceği inancındayım.

Aynı şeyi istemesi muhtemel formda Jhonwick ise ciddi rakip konumunda olacaktır.

 

SPEED TIME : 10 aydan fazla bir süre sonra start aldığı koşuda düzlükte en diri atakları sergileyerek dikkatime takıldı Speed Time. Henüz 2. yarışında ve tecrübeli rakipler yanında böyle bir performans ortaya koyan safkanın iyi yerlere geleceğini söylemek mümkün. Bugün artan yarış kondisyonunun yanı sıra mesafenin uzaması da lehine olacaktır. Bu safkanı bir daha bu kadar cazip konumda yakalayamayız. Dolayısıyla zorlu programda değerlendirmek istiyorum. Start çıkışından sonra deparlanmakta gecikmeden grup içerisindeki yerini alabilirse düzlük boyu sürdüreceği sprintiyle sonuca gitmesini bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,4,7,1,9

2.AYAK : 8,4,10,5,3,2,1,12,13,14

3.AYAK : 7,4

4.AYAK : 1,5,2,3 / 4,6,9,8

5.AYAK : 10

6.AYAK : 2,5,15,1

ÜYE YORUMLARI - 8 YORUM
 1. TanMelih dedi ki:

  Yapılabilecek iltifatlar tükendi Doğaç bey kardeşim :)) Bankon karşısında saygıyla ceketimi ilikliyorum

 2. sykn34 dedi ki:

  kral tebrikler eyv

 3. astrakhan dedi ki:

  dogacim.cok.kolay.oldu.tesekkurler.guzel.insan

 4. Selahattin dedi ki:

  Tebrik ederim, daha büyüklerine inşallah

 5. ismailT3 dedi ki:

  Tebrik ve teşekür ederi m.

 6. yunus34 dedi ki:

  Tebrikler Doğaç bey

 7. Kartal35 dedi ki:

  Tebrikler kendime kızıyorum neden dün üye olmadım bugün yarışlardan sonra oldum neyse nasip deyilmiş inşallah bundan sonrakilere

 8. s1mple dedi ki:

  Çok teşekkürler ve gönülden tebrikler üstadım.Usta işi banko.Gerçekten.

BİR YORUM YAZ