TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

CAZİP BANKO – 11 HAZİRAN BURSA

SECRET LOVER : Aradan sonra 2 yarış görerek fazlalıklarından kurtuldu Secret Lover. Son startını da kazanmasını bekliyordum lakin bir yarış daha görmeye ihtiyacı olduğu son 200’lerde belli olmuştu. Bugün artık gerçek gücünü yansıtacaktır. Ayrıca koşu temposu da süratli geçmeye aday olduğundan trafik sorunu yaşamdan ritme girebilirse açılışı yapabilir, favorim.

 

LEBRON – MENDOZA : Temposunu kurabildiği zaman ne kadar etkili olduğunu son galibiyetiyle hatırlattı Lebron. Bugün Tivatlı ve Maratoncu ikilisinin ilk metrelerde ağır kalışından faydalanıp 2-3 boy öne düşebilirse yine koşuyu forse edecektir. Her geçen metre artıracağı temposuyla da beyaz bayrak ayna yapmaya yakın olacaktır.

Erken baskı yemesi halinde mesafe kendisi için sınır da olsa net sprinter Mendoza devreye girecektir.

 

ÖKTEM : Aslında son dönemde kötü koşmuyor Öktem. Lakin istediği şartları yakalayamadığından tam olarak adından söz ettiremiyor. Örneğin Bursa’daki son çim startında 7. olmuş görünse de kazanan ile arasında 1 saniye bile yoktu. Yani o gün mücadeledeydi ancak ritmini bir türlü bulamadı. Sonrasındaki iki startını ise kumda ve sert rakipler yanında aldı. Aslında yine kötü koşmadı ama gücü yetmedi.

Bugün tekrar çime dönüyor. Mesafe 1700 ve rakipleri dişine göre. Ayrıca Öktem start çıkışı seri olan bir safkan ve bugün iç kulvar çekmiş olması avantajına. Sakince bariyerdeki yerini tutup dışından yüksek tempoda gelecek kaçakları önüne alarak 5.liğe ya da 6.lığa yatacaktır. Böylece 20 atlı bir mücadelede gidişat avantajını da eline geçirecektir. Düzlüğe çıkılır çıkılmaz pistin ortasından belirmeye başlayacak olan safkanın özellikle son 200’den sonra ön tarafı bastırmasını, kalan metrelerde de sprint yememesini bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 11,6,4 / 9,2,1

2.AYAK : 5,9,6,2,7,14,20,8,15,18,13,17,10

3.AYAK : 6,4,2,3

4.AYAK : 3,6

5.AYAK : 2,1,10,3,8,5

6.AYAK : 7

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ