TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

BEYAZ BAYRAK AYNA – 17 OCAK İZMİR

ilk ayağa dışarıda kalan 2 at ilave edilerek o ayak kapatılmıştır.(17:05)

 

URLAKIZI : ilk kez start alacak olmasına rağmen sahada baya konuşulan ve şimdiden kv atı düzeyinde olduğu söylenen bir tay Urlakızı.Gerçi izmir’de bu tür söylemler iyi kan hattına sahip birçok tay için yapılıyor.Genelde o yarışında değil de bir sonraki yarışlarında bu tarz safkanlar iyi koşsalar da Urlakızı’nın bugün baya müsait bir grupta yarış yaşamına başladığını görüyoruz.Dolayısıyla kendisinden beklenilen performansın yarısını bile sergileyebilirse kazanmasına yetebilir.

ilk kez koşacak tayla risk almak istemeyenler için önce GERENCE, sonra KIZIMRAZİYE, DONDURMACI ve ŞİNTAY öneririm.

 

GLABELLA – UNKNOWN LOVE : Dikkat çekici eşkalini yarışlarına da yansıtınca istikrar sağladı Glabella.Oldukça karakterli bir safkan ve aslında kum piste daha uygun aksiyonlara sahip gibi görünse de çimde de başarılar elde etti.Bugün dinç bir şekilde katılacağı koşuda yeterli hazırlıklara sahip olduğunu düşünürsek galibiyete uzanan taraf olmaya yakın duruyor.

Kazanırken sermaye barındıran ve üzerine koyacak izlenimi yaratan Unknown Love ise ciddi rakip konumunda olacaktır.

 

ŞİFNE EFESİ : Nihayet son galibiyetiyle kazanmayı hatırladı Şifne Efesi.Gayet iyi bir performans ortaya koyan safkan yüksek tempoda kaçıp adeta rakiplerini sürklase edercesine kazandı.Bugüne baktığımızda yine gidişat avantajına sahip olduğunu görüyoruz.Dolayısıyla baştan itibaren temposunu kurabildiğinde neler yapabildiğini hatırlatan Şifne Efesi’nden tekrardan beyaz bayrak ayna bekliyorum.

 

ilk iki ayakta inanılmaz zorlandığımı söyleyebilirim.Özellikle ilk ayak her türlü sonuca açık.Bence oradan at çalmayın.2. ayakta ise ön sıralarda şans verdiğim isimler bir adım önde görünüyorlar.

Son ayakta da kulvar avantajıyla liderliği üstlenip bariyere yaslanabilecek Rüzgarberk favorim.Rakip olarak sprinter isimlere yöneldim.Onlar da Nurağa ve Frenkli Ateşi.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,3,9,10,4,1,7,8 / 2,6

2.AYAK : 7,6,8,10,2,3,5,4,1,9

3.AYAK : 9 / 5,7,3,8

4.AYAK : 3,7

5.AYAK : 1

6.AYAK : 8,10,5

ÜYE YORUMLARI - 4 YORUM
  1. İlyas Türksever dedi ki:

    Sevgili doğaç çok teşekkür ederim ☺️ .. mahçup oldum..

  2. Berna Demirci dedi ki:

    Doğaç bey mesaj attim bakmadınız galiba

  3. west coast dedi ki:

    doğaç ım emeğine sağlık ilk ayagi azaltip bulduk pazar gününü iple çekiyoruz başarılar izmirin kralı

BİR YORUM YAZ