TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

8 ŞUBAT ADANA

PAMPHYLIA : ilk kez start alacak olsa da idmanlarındaki kendinden emin ve pişkin görüntüsüyle gayet hazır görünüyor Pamphylia.Zaten ekürinin tay koşma konusunda ne kadar istikrarlı olduğunun farkındayız.Dolayısıyla bu safkan da kısa süre içerisinde iyi yerlere gelecektir.Rakipleri de uygunken jokeyinden yeterli katkıyı alabilmesi halinde yarış yaşamına galibiyetle başlamasını bekliyorum.

Jokeyi tayı zorlamayıp sağ ön ve arka ayaklarına bakmaya başlarsa diye geniş oyunlarda yanına rakip önereceğim.O da sezonda Ankara çimindeki 3.lüğü fena olmayan ve Adana kumunu da benimsemiş görünen seri yapıdaki DONA VINKA.

 

KANEKONUN OĞLU – HAKİMŞAH : Pist ve mesafe ayırt etmeden gücünü yansıtarak sonuca gitmeyi başarabilen karakterli bir safkan Kanekonun Oğlu.Mesafeyi buldukça daha iyi performans ortaya koyduğunu düşünüyorum.Şartlar da lehineyken galibiyete uzanan taraf olmaya yakın görünüyor.

Maiden kazanırken sermaye barındıran ve mesafeye daha yatkın olması muhtemel Hakimşah ise ciddi rakip konumunda olacaktır.

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8 / 5

2.AYAK : 4,1,6

3.AYAK : 1,4,7,3

4.AYAK : 3,2

5.AYAK : 9,5,6,3,2,1,4,7

6.AYAK : 4,9,8 / 2,6,10

 

MEGA STAR : Son startında jokeyinin lakayıt davranışlarından sebep geçildi Mega Star.Bugün ise Yağmur Gözlü’den rövanşı almak için sahada olacak.Gerek 100 metre bile uzayan mesafenin avantajına olacağını düşünmem gerekse üzerindekinin ekstra konsantre binerek bu kez hataya yer vermeyeceğine inanmam sebebiyle Altındere arkası sabırlı bir beklemeyle düzlüğe çıkacak olan Mega Star’ın bu kez Yağmur Gözlü’yü ayırmasını bekliyorum.

 

WANWISA – SULTANIM : Ankara kumundaki performansını beğenip kendisine de değindiğim bir isimdi Wanwisa.Maalesef o pistte 1.likle tanışamayan safkan bu seneye Adana kumunda başlıyor.Aksiyon yapısı itibariyle daha iyi uyum göstermesi muhtemel olduğundan hazırlıkları da eksiksiz görünen safkanın kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum.

ilk kez son 2.liğinde beğendiğim Sultanım ise Wanwisa’dan beklediğim reaksiyon gelmemesi halinde devreye girecek isimdir.

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 9,5,6,3,2,1,4,7

2.AYAK : 4,9,8 / 2,6,10

3.AYAK : 2,4,7,1,3,5,9,6,11

4.AYAK : 3

5.AYAK : 9,8

6.AYAK : 11,2,1

ÜYE YORUMLARI - 2 YORUM
  1. astrakhan dedi ki:

    dogac bey emegine saglik iki oyunda cok guzel gorunuyor bol sans olsun

  2. karayagiz dedi ki:

    selamlar iyi oyunlar. Ben bugün Adana’nın güzel bi ikramiye vermesini bekliyorum kaçak at öneriniz var mı Doğaç Bey?

BİR YORUM YAZ