TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

8 HAZİRAN ANKARA

BEST OF ROCK : Yarış yaşamının ilk startında çok uçuk tempolara çıkmıştı Best Of Rock. Dışından yüksek gelen isimlere ayak uydurunca düzlükte devamını getirememişti. Buna rağmen o rakipleri gerilerken Black Rock’ın mücadeleden hemen düşmemesi potansiyelini yansıtıyordu. Bugün artan tecrübesinin yanı sıra daha hazır olduğu bir gerçek. Ayrıca bu kez sakin sürüleceğini de göz önünde bulundurursak 1.likle tanışmaya yakın olduğu kanaatindeyim.

Rakip olarak sevdiği kuma dönen KALK GİDELİM, potansiyel barındıran GOLD DESIGN ve yarış gören BLACK JET düşünülebilir.

 

KINGS DAY : Biraz istikrar problemi olan bir at Kings Day. Sanırım mevcut sorunları sürekli nüksettiğinden aralıklarla koşmak durumunda kalıyor. Yine de karakterini ortaya koyan safkan bu süre zarfında etkili performanslar sergiliyor. Bugün gayet ideal mesafesinde ve dişine göre rakipler yanında gücünü yansıtmakta zorlanmazsa adından söz ettirecektir, favorim.

 

KAZANCI – PABLO : Yarışın kuma alınmasıyla beraber baya şanslı konuma geldi Kazancı. Kendisi çimi de gayet yapabilecek potansiyelde ancak yakın rakipleri kumda oldukça eksik. Dolayısıyla bunu iyi değerlendirip yoluna 2’de 2 ile devam edebilir.

Bir diğer kumcu safkanlar ise eküriler. Bunlardan özellikle Pablo seri başlayıp ön tarafta istediği tempoyu kurabilirse yakalanmayabilir.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1 / 8,5,2

2.AYAK : 9,7,4

3.AYAK : 6,4,3,2,1,5,8,7,9

4.AYAK : 2,5,7,6

5.AYAK : 3,4

6.AYAK : 2,4,8,1,10

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ