TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

6 EKİM ANKARA

TOPÇU HANIM : Bana göre çok da alakası olmadığı çimde bile iyi işler yaptı Topçu Hanım.Potansiyelli rakipler yanında gücü oranında mücadelede kalmayı başarabilen safkanın kaba kumda ise çok daha iyi işlere imza atacağına inanıyorum.Bugün de müsait görünen rakipler yanında ön tarafta konumlanıp sakin sürülürse galibiyete uzanan taraf olmasını bekliyorum.

 

BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,5,7,3,2,4,6,8

2.AYAK : 1,6,5,2,8,4,3,7,9,11

3.AYAK : 3

4.AYAK : 2,1

5.AYAK : 4,3,7,2,5,1,6

6.AYAK : 7,9

 

SAİTBEY – HAZİNEM : Son startında gerekli açıklamaları yaparak banko önerdiğim bir isimdi Saitbey.Ancak biraz kötü yerlerde kalıp bir de o gün için ekstra koşan isimlere denk gelince 3.lükten öte gidememişti.Bugün uygunlaşan grupta start alıyor.Ayrıca jokeyinin de 2. kez tercihiyle daha verimli bir biniş gelecektir.Ön tarafa yakın yer tutmakta geç kalmazsa 1.likle tanışmasını bekliyorum.

Kum performansı gruba yetebilecek düzeydeki Hazinem ise Saitbey’in hatasını kollayacaktır.

 

OLINDA : Üst üste etkili ve istikrarlı performanslar ortaya koymasına rağmen sürekli geçilecek bir isim buluyordu Olinda.Bu durum safkanın kazanma karakteri olmayışından değil kendisinden daha güçlü isimlere denk gelişinden kaynaklanıyordu.Nihayet son startında hem doğru taktikle koştu hem de uygun bir grupta 1.likle tanıştı.Ki kazanırken sermaye barındıran safkanın üzerine koyması muhtemel görünüyor.Ekürinin atları da benzer formu taşıdıkları için bugün Sesil Hanım arkası 2.liğe yatıp onun duracağı yerde bayrağı devralarak fotoya kadar taşıma ihtimalini yüksek görüyorum.

Rakip olarak önce WILD ROSE ve BOUDICCA, sonra KRALİÇE ELMAS, ROYAL CHICK ve PRAGYA dikkate alınabilir.

 

AKYAKA : Galibiyet almaya başladığından beri her yarışında banko öneriyorum Akyaka’yı.Bir yarış evvel geçildiği koşuda ise Özcan’ın yaptıklarına inanamadım resmen.Önde zaten inanılmaz bir tempo vardı ve buna rağmen dışarıdan doldurup liderliği falan istedi.Sanırım altındaki atı bir canlı değil de makine sandı.Doğal olarak o berbat sürüşe Akyaka’nın 4. kalması bile başarı oldu denebilir.Bugün üst düzey bir jokeye emanet ve en önemlisi tempo yavaş geçecek.Dolayısıyla isterse liderliği alır isterse 2.liğe yatar, her halükarda viraj üzerinde artıracağı temposuyla farkı açıp galibiyete uzanmasını bekliyorum.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,3,7,2,5,1,6

2.AYAK : 7,9

3.AYAK : 6 / 4,3,5,1,7

4.AYAK : 5

5.AYAK : 4,6,9,10,1,3,2,8,5

6.AYAK : 2,4,3,13,1

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ