TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

5 AĞUSTOS İSTANBUL

NOT : Şablonumda birkaç değişiklik olmuştur ve şablonum son şeklini 13:20’de almıştır.

 

RAUL : Yarış yaşamının ilk startına adapte sıkıntısı çekerek başladığı için ilk metrelerde oldukça avantaj kaybetmişti Raul.Düzlükte toparlayıp aksiyon sergilemeye başlayan tayın genel görünümünü ve piste uyumunu beğendim.O gün için potansiyelli gruba düşmesinden sebep belki de kazanabileceği koşudan olan safkan bugün artan tecrübesiyle üzerine koyacaktır, favorim.

 

CANDARBEYİ : Ara sonrası eksik olduğu çimde bile müthiş yarışlar yaparak karakterini ortaya koydu Candarbeyi.Bu safkanın net bir şekilde sentetiğe ait olduğunu düşünüyorum.Bugün süratli geçmeye aday koşuda ilk kez binecek olan jokeyi çok geride yer tutmazsa, sonuçta mesafe 1300, etkili düzlük bindirmeleriyle sonuca gitmesini bekliyorum.

 

FARİLYALI : 2 yarış görüp yeterli forma ve kondisyona ulaştı Farilyalı.Son startında rölanti geçen tempodan sebep gerçek gücünü gösteremese de yakın farkla 2. kalışı gayet başarılıydı.Bugün Aslan Adam ve Trevi Fountain ikilisinin varlığıyla koşu sürat kazanacaktır.Start çıkışında çok oyalanmaması halinde tüm gruba hakim olabilir, favorim.

 

BİDANEM : Çok formda Bidanem.Ankara kumunda kolay kazandığı iki yarış küçümsenecek cinsten değil.Evet çimi biraz eksik ama onu bertaraf edebilecek gidişat avantajına sahip.Kendisinden başka liderliğe hamle yapacak bir isim normal şartlarda yok.Dolayısıyla rölanti gidip düzlüğe de sermayeli çıkarsa yakalanması zor olabilir, favorim.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,3,5,10,4,8,9,6

2.AYAK : 9,11,13,12,10 / 6,14,7,8

3.AYAK : 1

4.AYAK : 2,4,6 / 3,1,5

5.AYAK : 4,3,5

6.AYAK : 6,2,7

6’lı ganyan 38.130,13 t vermiştir.

ÜYE YORUMLARI - 12 YORUM
 1. yorur dedi ki:

  Doğaç bey ben genelde yedili plase oynuyorum.. yedili plase ilk ayağı yorumu yaparsanız sevinirim..

 2. Ferhat_42 dedi ki:

  Kral bu şablon içerde

 3. yorur dedi ki:

  Yazık oldu..So ayak zordu zaten..Çok güzel kurguydu..Çok başarılı..

 4. media34 dedi ki:

  Son ayakta 12 ve 9 u bulmuştum. Bidanemle farilya yi tek atma konusunda farilyayi tercih edince gitti kupon. Kismet değilmiş bir dahaki sefere inşallah kurgularina nazar değmesin

 5. Blue90 dedi ki:

  Bitanem icin saolun 5li buldum.Tütü tü maşallah Dogac bey

 6. Reis78 dedi ki:

  Kurgun için sagol reis

 7. Refik dedi ki:

  Doğaç bey bu son ayakta 2.6.7 ismi geçmedi bu atların sebebi ne olabilir sizce

  1. dogac dedi ki:

   Merhaba, 6 numaralı safkan start çıkışından itibaren çok kötü yerlerde kaldı, aksiyonları da bir türlü rahatlayamadığı için doğal olarak gücünü yansıtamadı, takibimizde kalsın.2 numaranın bir sıkıntısı olduğunu düşünüyorum.7 numaralı safkana ise şans vermek büyük hataydı ve bir daha hiçbir oyunda yazmamak gerek

 8. Hasgul7095 dedi ki:

  Tebrik ediyorum doğaç 2 tek ile bu altılıyı bulamamak buna denir yazık oldu ama tutmuş sayarım ben bu kuponu

BİR YORUM YAZ