TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

4 AĞUSTOS KOCAELİ

BRAVE GLADIATOR : İlk startında yarışa adaptesi ve kolay aksiyonlarıyla dikkatimi çeken bir tay olmuştu Brave Gladiator.Ancak o gün oldukça potansiyelli bir isme denk geldiği için kolay 2.lik elde etti.Bu kez rakipleri uygun.Artan tecrübesini de düşünürsek 1.likle tanışmasını bekliyorum.

 

SUVLA POINT : Son startında gerekli açıklamaları yaparak banko önerdiğim bir isimdi Suvla Point.Viraj üzerinde devrilme tehlikesi yaşayıp ritmini kaybetmesine rağmen sonlarda kolaylayarak kazandı.Bugün kağıt üzerinde daha sert rakipler yanına geliyor gibi gözükse de bu safkanın bu rakiplerinden aşağı kalır yanı asla yok.Hatta mesafede birçoğundan üstün.Bugün de ritme girmekte gecikmezse pistin dışından sergileyeceği aksiyonlarla galibiyete uzanmasını bekliyorum.

 

PEKÖZ : Kaba kum piste oldukça yatkın yapıda bir isim Peköz.Beklentileri nihayet son 2.liğiyle karşılayan safkan özellikle kum pistte ısrar edilirse bence iyi yerlere gelecektir.Bugün de müsait grupta sprint koridorunu oluşturmakta gecikmezse galibiyete yakın olduğu inancındayım.

Peköz’den beklediğim reaksiyonu alamazsam ortalık karışabilir.Geniş oyunlar bütçeleri el verdiğince şablondaki sıralamayı değerlendirebilirler.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,8,9,10,4,1,2,5,11

2.AYAK : 1

3.AYAK : 5,4,6,3,2,7

4.AYAK : 7,2,3,4,5

5.AYAK : 8

6.AYAK : 3 / 4,10,11,15,16,9,2,13,12,8,1

ÜYE YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ece milner dedi ki:

  Doğaç Bey iyi şanslar.

  1. ece milner dedi ki:

   Doğaç Bey tebrik ve teşekkür ediyorum. Bahtınız açık olsun.

 2. Oğuz Uzun dedi ki:

  dogacim.misli.oynasaymisiz.keske.:))

 3. LEVENT AMCAOGLU dedi ki:

  Tesekkurler Dogac kardesim basarilarin devamini dilerim

 4. Oozdemirr Oozdemirr dedi ki:

  Abi altılı bukadar kolay bi oyun değil ya.Yurekden tebrk ediyorum

 5. Doğan Seyhun dedi ki:

  Tebrikler Doğaç Bey, başarıların daim olsun.

BİR YORUM YAZ