TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

31 EKİM İSTANBUL

İŞİNİBİLİR : Sürekli iyi koşup 1.lik mücadelesine dahil olsa da bir süredir son hamleyi yapıp kazanamadı İşinibilir. Bugün son dönemde start aldığı rakiplerine nazaran uygun gruba geliyor. Aprantisinin de üst üste 2. kez bineceğinden yerinde hamleler yapmasını bekliyorum. Start çıkışını ağır almadan ön taraf arkası yer tutabilirse düzlük boyu sürdüreceği sprintiyle galibiyete yakın olduğunu düşünüyorum, favorim.

 

ÖZGALİP : Mesafeye fazlasıyla yatkın bir isim Özgalip. İnatçı aksiyonlarıyla son startında iyi bir galibiyet elde eden safkan bugün gerçek bir sınava çıkacak. Ben potansiyeline inanıyorum. Eğer ki jokeyinden gerekli katkıları alabilirse adından söz ettirmesini bekliyorum, favorim.

 

DENSO : Çaldıran’da 7.lik elde etse de genel görünüm itibarıyla iyiydi Denso. Çok da üzerine gidilmeden sermayeli tamamlayan safkan bugün uygun rakipler yanında koşuya ağırlığını koyacaktır, favorim.

 

LİMA : Kan hattının karşılığını erkek rakipler yanında bile vermeye çalışıyor Lima. Son startında hemcinsleri yanında beklenmedik bir mağlubiyet aldı. Süratli rakibinin temposu arkayı adeta dağıtınca net bir sprint atma imkanı bulamadı. Bugün genelde geçmekte zorlanmadığı rakipler yanında çok gerilerde kalmadan erken öne hamle yapması halinde galibiyete uzanan taraf olmasını bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,5,2,1,10,4,6,9,8,7

2.AYAK : 4,1,3,6 / 7,2,8,10

3.AYAK : 7,3,4,2,9

4.AYAK : 8,7,1

5.AYAK : 2,6,5

6.AYAK : 10

6’lı ganyan 1.011,32 t vermiştir.

ÜYE YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Ismail cerit dedi ki:

  Tebrik ediyorum seni

 2. Sapancali dedi ki:

  Tebrikler ilk ayak çakma sonuncu at değilse hatırı sayılır bir harçlık olabilir bende tabeladaki kafa atınız ve son ayak tekinizle kuponu içeri attım emeğinize sağlık

 3. Poyraz1134 dedi ki:

  Tebrikler Sağol o gün bugündü
  Şu an Zafer Serhosuyum Pazar Gecesi Sineması için Taksim e gidiyorum iyiki varsın

 4. astrakhan dedi ki:

  dogacim.tebrikler.guzel.insan

 5. mert.emlak dedi ki:

  Teşekkürler Doğaç saol.

 6. Sapancali dedi ki:

  Dediğim gibi ilk ayak cakmaymis neyse sağlık olsun kuponlar bedavaya geldi

 7. ecemilner88 dedi ki:

  Doğaç Bey sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.

 8. Oktayoz dedi ki:

  Büyük usta Doğaç

BİR YORUM YAZ