TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

ŞABLONDA DEĞİŞİKLİK – 31 ARALIK İZMİR

ÖNEMLİ NOT : Son ayakta Destroyer yarıştan çıktığı için önde boş kalabilme ihtimalleri oluşan 3 numaralı Tövbekar ve 2 numaralı Holigan da şanslı konuma gelmiştir.Dolayısıyla şablonuma ekleme gereği duyuyorum.Tutarı biraz olsun aşağı çekmek adına Şifne Efesi ve Pıtır 2. altılı şablonumdan çıkarılmıştır.Kafa karışıklığı yaratmaması için de ilk altılı şablonum silinmiştir.(17:20)

 

1.AYAK : Üst düzey formda günler geçiriyor İRADELİYILDIZ.Safkan gösterdiği değişimi istikrarla birleştirince etkili performanslarını korudu.Bugün de benzer şartlar altında düzlüğe dolu kantarma çıkıp sonrasında gerçekleştireceği ataklarıyla tüm gruba hakim olabilir.

Ön tarafta sakin sürülürse RÜZGARBERK ve gününde olursa TEKİNER rakip konumundalar.

 

2.AYAK : 3 ay sonra gördüğü yarışta çok da üzerine gidilmeden kendi halinde tamamladı RUNNER SUN.Bu kez artan formu ve kondisyonundan sebep daha iyisini yapacaktır.Kilosu müsait, pist ve mesafe lehineyken start çıkışında çok oyalanmaması halinde galibiyete uzanmasını bekliyorum.

Oyunu genişleten takipçilerimiz ÇINAR BEY, SPEED FORCE, AKARCA KHAN, PARAMPARÇA, HELLBENT, NİĞDE BEYİ ve EL PATRON sıralamasını bütçeler dahilinde değerlendirebilirler.

 

3.AYAK : Bu sezon çok başarılı işlere imza attı HIZLI AHMET.Kış sezonunda ise evine dönen safkan izmir kumunda da başarılarına devam edecektir.Bugün de koşunun haklı favorisi.

İlk kez çıkacağı izmir kumunda bir anda farklılaşabilecek CHRIS BEY ve arka tarafta rakipleri birbirlerini kollarken bir anda yarışı çalabilecek KOCAOĞLAN öncelikli rakip konumundalar.

Kazanarak morallenen ONARBEY şanslı diğer isim.

 

4.AYAK : Denk güçte maiden isimlerin mücadelesini kendimce kapattım.Çok da ayrım yapmamanızı öneririm.

 

5.AYAK : Gruptan güç ve potansiyel olarak ayrılan DARKİN ve BLACK PANTHER ikilisinin düzlüğe çıkılır çıkılmaz arka tarafı ayırıp aralarında çekişmeli bir 1.lik mücadelesine tutuşmalarını bekliyorum.Daha iyi sürülenin kazanacağına inandığım koşuda normal ikilisi de çıkacak olan orana göre bütçeyle doğru orantılı miktarlarda denenebilir.

 

6.AYAK : Nihayet kendini buldu GÜRDENLİ.Potansiyel barındıran kan hattını yansıtmaya başlayan safkan formda olduğu vakit bu tarz rakiplere her daim üstünlük sağlayabilir.Bugün de lehine gelişmeye aday tempoyu iyi değerlendirip düzlük boyu sürdüreceği sprintiyle perdeyi kapatma ihtimali yüksek görünüyor.

Stili rakipleri yarıştan çıktığı için önde idareli gidebilecek olan TÖVBEKAR ile HOLİGAN ikilisi rakip konumundalar.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7,8,3

2.AYAK : 8 / 7,5,1,2,6,9,3

3.AYAK : 3,1,4,5

4.AYAK : 5,1,6,2,3,7

5.AYAK : 1,2

6.AYAK : 4,3,2

ÜYE YORUMLARI - 2 YORUM
 1. İlyas Türksever dedi ki:

  1 ci altılı
  5 KOÇ VOLKAN
  3.1.2.4
  1.6.3.5.2.4
  7 İRADELİ YILDIZ
  5.6.7.1.2.3.9.4.8.10
  5.6.1.2.4.3

  1. İlyas Türksever dedi ki:

   2 ci altılı
   7 İRADELİ YILDIZ
   H
   H
   3 KÖRPENİN OĞLU
   9.1.5.6.2
   3.4.8.9.2.1.7

BİR YORUM YAZ