TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

3 MART İZMİR

Son ayak H yapılmıştır. (09:10)

 

LA PLATA : Son dönemde üzerine koyup istikrarlı performanslara imza atmaya başladı La Plata. Kocaeli kumundaki son 2.liği bu grup için yetebilecek türdendi. Bugün ilk kez çıkacağı İzmir kumunu benimsemesini bekliyorum. Kilosu da müsait olduğundan formda jokeyi idaresinde açılışı yapmasını bekliyorum.

Formda SHE IS THE SHOW, ön tarafta rahat kalabilirse QUEEN AKARCA, kilosuna rağmen WIN FOR ELİF, start çıkışını düzgün yapabilirse SHANNARA ve mesafe tutan EXCEVATION rakip konumundalar.

 

TEMELKAN : Bir yarış evvelki 2.liğinde gayet başarılıydı Temelkan. Ön tarafa çıkıp tempo yapan ve o tempoyu mesafeye yayarak dikkat çeken safkanın son startını ise ölçü almıyorum. Hem mesafe kısalmıştı hem de çok süratli isimlerin varlığından sebep ön tarafta konumlanamamıştı. Bu kez ait olduğu uzuna çıkıyor. İstediği şekilde koşuyu forse edeceğinden beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

 

TOROSDAĞI – PEKÖZ : Nihayet son startında gerçek gücünü yansıtmayı başarıp galibiyete uzandı Torosdağı. Safkanı çok anlatmaya gerek yok. Kısa ve orta mesafeli kaba kum yarışlarında her rakibe kafa tutabilecek yapıda bir isim. Bugün de jokeyi tarafından idareli sürüleceğinden inatçı aksiyonlarıyla kazanmaya yakın duruyor.

İdeal mesafesine dönen Peköz ise son işinde oldukça akışlı görünüyordu. Aprantisi tarafından iyi sürülebilirse rakip konumunda olacaktır.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6 / 4,3,1,5,7

2.AYAK : 1,5,4,2,6,7

3.AYAK : 2

4.AYAK : 1,3,4

5.AYAK : 8,1

6.AYAK : 3,2,1,8,4,5,7,11,6,12,9,10

ÜYE YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yeldaa dedi ki:

    Tebrik ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.

BİR YORUM YAZ