TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

28 TEMMUZ İSTANBUL

2. ayağa 7 ve 10 eklenmiştir. (10:35)

 

ALİHAN : Sentetiğe müthiş uyumlu yapıda bir safkan Alihan. Hatta o kadar iyi durumda ki çimde bile gayet başarılı performans ortaya koydu. Son startında ise üst düzey isimlere saldırsa da yakın ara 3.lükle yetinmek durumunda kalmıştı. Bugün fazlasıyla müsait rakipler yanında ön tarafa yakın yer tutup etkili düzlük bindirmeleriyle sonuca gitmesini beklemek hakkımız.

 

ARAGONA : Gayet formda günler geçiriyor Aragona. Bir yarış evvel çimde inatçı karakterini ortaya koyarak kazanan safkan son startında ise iyi durumdaki rakibine karşı çaresiz kalsa da arka tarafı kolaylamıştı. Bugün ön grup içi bekleme yarışı yapması halinde gidişat avantajını da eline geçirecektir. Viraj üzerinde ritme girmeye başlayıp uzun tutacağı sprintiyle galibiyete yakın olduğunu düşünüyorum.

Oyunu genişleten takipçilerimiz şablondaki rakip sıralamasını bütçeler doğrultusunda dikkate alabilirler.

 

LION OF BABYLON – ULUDAZ : Çimde sentetiğe oranla eksik bir safkan Lion Of Babylon. Ancak bugün seri başlayıp liderliği istemesi halinde temposunu kuracağı bir yarış yakalamış durumda. Stili rakibi Angry Bull’un çimde deparlanmakta zorlanacağını düşündüğümden Lion Of Babylon’un 2-3 boy farkla kaçmasını bekliyorum. Düzlüğe kadar pres yemezse sonrasında yakalanması zor olacaktır.

Beklentimin aksine tempo çok erken yükselirse net sprinter Uludaz devreye girecektir.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,3,2,6

2.AYAK : 6,8,3,5,1,2,4,7,10

3.AYAK : 1

4.AYAK : 7,5,4,1,2,6,3

5.AYAK : 4 / 2,6,5,1,3

6.AYAK : 7,3

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ