TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

ZEVKLİ PROGRAM – 28 ARALIK ADANA

SAKARYA ATEŞİ : Son startındaki 2.liği ile dikkat çekti Sakarya Ateşi.idmanındaki diri görüntüsünü db katkılarıyla sahaya da yansıtan tay son metrelerde güçlü gelen rakibine son anda mağlup oldu.

O gün aprantisinin bence bir eksikliği yoktu.Yani kardeşimizin iyi bindiğini düşünüyorum.Bugün de benzer sakinliğini korursa ilk 1.liğine uzanabilir.

 

HASANET – FIRE OF WORLD : ilk yarışından beri Ankara sezonunda potansiyelini dile getirdiğim bir taydı Hasanet.Kuma çıkmak için neden bu kadar geç kalındığına da asla anlam veremedim.Ait olduğu pistte rakiplerini sürklase edercesine kazanan safkan bu kez Adana kumuna çıkacak.Benzer şekilde uyum göstermesi muhtemel olduğundan Barikat’ı sakince önüne alıp onun durduğu yerde devam ettirerek galibiyete yakın olduğunu düşünüyorum.

Son galibiyetinde müthiş görünen Fire Of World ise Hasanet’in erken yürümesi durumunda cezayı kesebilecek rakip konumunda.

 

FREUDE : Sentetiği tam yapamayan Freude kaba kuma çıkınca kendini buldu.Özellikle hafif nemlenen pistte öndeki yüksek tempoya çok erken dahil olmasına rağmen iyi bir mücadele örneği sergileyerek 2.lik elde etti.

Bu kez Özcan kantarması altında ve yine ideal şartlarda karşımızda.Rakibi konumunda gördüğüm Claire’e karşı 5 kiloyu verip kazanacaklarını düşünüyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,2,5,7,1,11,6,8,10

2.AYAK : 9 / 1,5,8,10,2,7,11,3

3.AYAK : 8,5,2,6,7,9

4.AYAK : 4,2

5.AYAK : 1

6.AYAK : 9,8,3

 

6’lı ganyan 1.548,46 t vermiştir.

ÜYE YORUMLARI - 8 YORUM
 1. fatih1905 dedi ki:

  Bol şanslar doğaç…

 2. Elhus81 dedi ki:

  Bol şans Doğaç merak ettiğim bu program bu kadar para verirmi cevaplarsan sevinirim

  1. dogac dedi ki:

   program bana göre zor ve denk Elhus81, bir ufak sürprizle ortalama bir ikramiye verebilir

  2. unlukardesler1981@gmail.com dedi ki:

   Elhus81 Bu oyunu aynen yatıran bende dahıl kısı sayısı azdır ben uzerıne tuttugum atları yazıyorum sıteden kafa atlarını degerlendırıyorum ama bu adana para verıcek kupon parasını katlar gıbı gorunuyor

 3. Anonim dedi ki:

  Doğaç ım emeğine yüreğine sağlk.Son ayak üç at bekliyoruz gelirse kısmetimize ilk ayağı azaltıp ikinci ayağı verdiğin ilk 4 at geçtik gerisi aynıbaşarıların devamın dilerim

 4. karayagiz dedi ki:

  ben pas geçtim ya nasılda güzel geldi Adana :))

 5. ecemilner88 dedi ki:

  Doğaç Bey dünden sonra bugün de bulduk. Çok teşekkürler. Başarılar dilerim.

BİR YORUM YAZ