TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

27 MART ADANA

3. ayakta çıkan at yerine 2. ayağa 10 ve 5. ayağa 6 numaralı safkanlar eklenmiştir. (12:25)

 

SARNIÇ BEYİ : Mesafe tutan bir isim Sarnıç Beyi. Ancak kaba kuma çok da iyi uyum gösteremedi. Bugün ait olduğu çime çıkıyor. Jokeyinin de bu kilolarda etkisi ortadayken açılışı yapmasını bekliyorum.

Mütemadiyen iyi koşan BABA DAĞYUDAN, start çıkışında oyalanmazsa ÇINAR TAY, potansiyelli KIRYAĞIZ, ön tarafta idareli sürülebilirse ARAS AĞA ve arasına rağmen FEZACAN rakip konumundalar.

 

RISING MAN – SMYRNA STORM : Adana kumuna fazlasıyla yatkın yapıda bir isim Rising Man. Süratli stiliyle arka tarafı ayırıp düzlükte de gücü oranında temposunu devam ettirmeyi başarıyor. Bugün startla birlikte öne düşüp istediği tempoyu kuracaktır. Düzlüğe de 2-3 boy önde çıkabilirse direnç göstermeye yakın duruyor.

Smyrna Storm ise takibimdeki bir isim. Bu tarz mesafeleri daha iyi yapıyor. Dün de ciddi bir sürprize imza atan moralli jokeyi idaresinde rakip konumunda görünüyor.

 

GÖKYÜZÜ : Müthiş bir kısrak Gökyüzü. İlerleyen yaşına rağmen formundan hiçbir şey kaybetmiyor. Bugün de sezonu uygun şartlar altında açıyor. Ki zaten dinçliği de seven bir isim. Ayrıca kendisine erken pres uygulayacak bir safkan da görünmüyor. Dolayısıyla bütünleştiği jokeyi idaresinde beyaz bayrak ayna izlettirmesini bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 12 / 1,3,10,4,6

2.AYAK : 3,4,6,2,1,11,10

3.AYAK : 1,3,5,4

4.AYAK : 1,5,3,4,2,6

5.AYAK : 3,7

6.AYAK : 11

ÜYE YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ