TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

26 AĞUSTOS ANKARA

Son ayakta çıkan at yerine 1 numaralı safkan eklenmiştir. (12:40)

 

BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 10

2.AYAK : 4,2,5,6,1

3.AYAK : 2,3,4,1

4.AYAK : 7,1

5.AYAK : 8,5,2,13,1,4,3,7,9,10,12

6.AYAK : 6 / 5,2,1,3,4

 

HIZLI CESUR – BAŞKASAP : Ankara çimine oldukça uyum göstererek üst üste etkili performanslara imza attı Hızlı Cesur. Kısa mesafeli yarışlarda temposunu kurarak kesmeden sonuca gitmeye çalışan safkan için bugün de şartlar lehine görünüyor. Seri başlayıp liderliği istemesi halinde 2-3 boyluk avans temin edecektir. Erken pres yememesi halinde beyaz bayrak ayna yapabilir.

Net bir şekilde çimci olan Başkasap ise son kum startı tercihinden olumsuz etkilenmezse rakip konumunda olacaktır.

 

MIA DORA : 3 aya yakın bir ara sonrası tecrübeli rakipler yanında 3. startına çıkarken genel görünüm itibariyle fena bulmadığım bir taydı Mia Dora. Bugün dişine göre rakipler yanında artan formunu düşündüğümüzde cazip konumda devreye girebilir, favorim.

 

MACAU : Pist ayırt etmeksizin karakterini ortaya koyarak istikrar ve başarı sağlayabilen bir kısrak Macau. Grubun potansiyelli 3 yaşlısı ayrıca gidişat avantajına da sahip olacak gibi görünüyor. İyi çıkıp ısrar göstermesi halinde rakiplerine temposunu kabul ettirmesini bekliyorum. Son Bursa startındaki kötü görüntüsü bir an olsun gözümün önünden gidebilse direkt olarak banko önerebilirdim. Ancak o görüntüsünden ve sezon sonu olduğu için yorgunluk belirtileri göstermiş olabileceğinden ekonomik oyunlar için alternatif banko seçeneği olarak sunuyorum.

Rakip olarak bence ayrımsız hepsi. Yani ya Macau tek ya da kapalı şeklinde bir koşu benim için. Yine de şablondaki sıralama bütçeler doğrultusunda dikkate alınabilir.

 

KINGS IMPACT : Bir yarış evvel Ankara çiminde benzer şartlar altında start aldı Kings Impact. O gün için koşuya tempo vermeyi seçen safkan düzlükte de Dynamite Power gibi bir rakibinin ataklarına direnmeye çalışsa da 2.likten öte gidemedi. Sonraki Bursa performansı hiç ölçü değil. Bugün tekrar uzunda ve çimde karşımızda. Net bir kaçak safkanın olmadığı mücadelede öne hamle yapıp ilk 2 sıradaki yerini alırsa düzlük boyu sürdüreceği aksiyonlarla galibiyete uzanmasını bekliyorum.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7,1

2.AYAK : 8,5,2,13,1,4,3,7,9,10,12

3.AYAK : 6 / 5,2,1,3,4

4.AYAK : 5,4,3,1

5.AYAK : 3

6.AYAK : 4,13,9,6,11,1

ÜYE YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Istanbul dedi ki:

  Proğ güzel mi.?.Güzel diye başlık atınca keyifle oynuyoruz.

  1. dogac dedi ki:

   Programlar keyifli ancak bir o kadar da denk ve zorlu

   1. Istanbul dedi ki:

    Teşekkürler .1 ve 2.altılıdan hangisini önerirsiniz.İki beraber çok oluyor, bir tercih yaparmısınız.

    1. Istanbul dedi ki:

     1.Altılı için teşekkürler

 2. Hasgul7095 dedi ki:

  Öncelikle tüm siteye bol şansalar doğaç kardeşim burdaki niki ne bilmiyorum fakat bu yazımıda okuyacak karakter noksanı aciz insan senin tek yorumu sürekli farklı bi yerde lasman yapıyor pay yapıyor…

 3. pasha dedi ki:

  Başarılarının devamını diliyorum Doğaç. Yorumlarını da dinliyorum tv den. bugün de kupon içeride inşallah bol şanslar …

 4. Faust dedi ki:

  8 mia dora için tebrikler.. en azından keşke tire koyup ayırsaydınız..

 5. Anonim dedi ki:

  Slm dogac tebrikler seni ilk kutlayan ben olmak istedim muhtesemsin helal olsun diycek kelime bulamiyorum 30 yildir oynuyorum boyle bi sey gormedim supriz geliyor senin kafa atin gercekten bu isin hakkini veriyorsun tekrar tekrar kutlarim nice basarilara nazar degmesin insaallah

 6. Kivanc dedi ki:

  İlk altılıyı sayende misli buldum ikinci altılıyı beklemedeyiz şansımız bol olsun kardeşim emeğine sağlık

BİR YORUM YAZ