TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

24 MAYIS BURSA

KRAL ABUZER : Son startında da hakkında gerekli açıklamaları yaparak banko önerdiğim bir isimdi Kral Abuzer. Bursa çimini fazlasıyla benimseyen safkan bu tarz gruplarda başarılı ve istikrarlı yarışlarına devam edecektir. Ayrıca mesafe ayırt etmiyor gibi görünse de kendisini kısa ve orta mesafelerde daha etkili buluyorum. Bugün de koşu temposu lehine gelişmeye aday olduğundan etkili sprintiyle sonuca gidebileceği kanaatindeyim.

Potansiyelli SÜPERMEN ve bir şekilde virajı 2-3 boy önde dönmeyi başarabilirse SÜMER HAN rakip konumundalar.

 

KUTLU AĞABEY – DORUKANAT : Son startında oldukça potansiyelli ekürisiyle beraber 1.lik mücadelesine tutuştu Kutlu Ağabey. O gün için içeride kalmasından dolayı kaybeden safkan bugün artan formuyla daha iyisini yapacaktır.

İnatçı yapısıyla Dorukanat ise kolay kolay mücadeleden düşmemeye çalışacak.

 

AFRİKAANDER : Bu tarz mesafelerde başarısına fazlasıyla alıştığımız bir isim Afrikaander. Son startında ingiliz tempolarına erken çıktığı ve mesafe kendisine uzun olduğu için 2.likle yetinmek durumunda kaldı. Bugün en iyi olduğu mesafede ve genelde geçmekte zorlanmadığı rakipler yanında 2.liğe yatıp düzlük boyu sürdüreceği aksiyonlarıyla kazanan olmasını bekliyorum.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4 / 2,8

2.AYAK : 8,5,7,16,17,9,12,13,11,6

3.AYAK : 4,3,6,7,2,8,1

4.AYAK : 5,3

5.AYAK : 1

6.AYAK : 2,13,7,5,15,14,9,17,8,6

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ