TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

23 MAYIS İSTANBUL

OVERLORD : Bir yarış evvel hakkında detaylı açıklamaları yaparak banko önerdiğim bir isimdi Overlord. Beklentim dahilinde kolay kazanan safkan son startını ise sert rakipler yanında aldı. Yine de gücü oranında mücadelede kalarak dikkat çekti. Bugün hem jokeyine kavuşmuş hem de uygun rakipleri yakalamış durumda. Koşu temposu da lehine gelişmeye aday olduğundan etkili düzlük aksiyonlarıyla sonuca gidebileceği kanaatindeyim.

Ahmet Çelik’in 2. kez tercihiyle bir şeyler katacağı EZER GEÇER, mesafe tutan BIG PRIZE ve mütemadiyen iyi koşan ENCANTADOR rakip konumundalar.

 

FEARLESS LADY : Kan hattı olarak beğendiğim bir isim Fearless Lady. Annesi uzun mesafelerde pist ayırt etmeksizin başarılı performanslara sahip bir kısraktı. After Market eşleşmesinden Fearless Lady de uzun mesafelerde şu ana kadar oldukça istikrarlı görünüyor. Sentetikteki başarısını son startında bence çime de taşıdı. Jokeyi o gün için geç kaldı, daha doğrusu atının sentetikte çabuk hızlanabildiği gibi çimde de erken ritme gireceğini sandı ama yanıldı. Fearless Lady gücünü alana kadar yarış bitti. Bu kez Kocakaya idaresinde gerçek gücünü yansıtacaktır. Rakiplerinden de potansiyel olarak üstün olduğuna inandığım safkanın kapanışı yapmasını bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,6,9,4,1

2.AYAK : 1 / 2,6,8

3.AYAK : 1,2,3,6,7,5,4,8

4.AYAK : 1,8,5,6,7

5.AYAK : 3,4,6,7,8

6.AYAK : 5

ÜYE YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Cimbom dedi ki:

  1.Altılımı var Doğaç bey

  1. Cimbom dedi ki:

   Sildiniz,düzelttiniz Bolşanslar

 2. TanMelih dedi ki:

  Heh şöyle Doğaç yaa:)) Sürpriz teklerle bulmaya devam AGF favori tekler yaramazzz bize:)) Şaka bi yana müthiş kurgu emeğine sağlık

 3. astrakhan dedi ki:

  dogacim.tebrikler.tesekkurler.guzel.insan

BİR YORUM YAZ