TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

23 HAZİRAN KOCAELİ

STEEL BROTHERS : Kum piste uygun yapı ve adımlarını kan hattıyla birleştirince hakkını veriyor Steel Brothers.Kısa ve orta mesafeli koşularda üstün süratiyle sonuca gitmeyi başarabilen safkan bugün stili rakiplerinin çokluğundan sebep 2-3 gibi kendi temposunda yer tutacaktır diye düşünüyorum.Düzlüğe yakın onların temposunun düşmesinden yararlanarak liderliği üstlenmesini ve kalan metrelerde olası sprinterlere cevap vermesini bekliyorum.

 

AMBUSHER – ATOM CEMİL : Mesafeye yatkın aksiyonlarıyla Adana kumunda etkili sayılabilecek performansları bulunan bir kısrak Ambusher.Bugün Karnika’yı saymazsak resmen sonuncu at çıkmasına hiç anlam veremedim.Çünkü güç olarak buradaki isimlerden asla aşağı kalır yanı yok.Ayrıca bu pistte gördüğü tek yarışta diri ataklarıyla 2. kalırken pisti benimsediğini de gözler önüne sermişti.Yarış görüp nefes toplayan Ambusher’i koşu temposu yüksek seyredecek olsa direkt olarak banko önerirdim.

Ancak koşuda net bir kaçak yok ve rölanti bir tempo olabilir.Önlere hamle yapması muhtemel Dark Power, Atom Cemil ve Karnika üçlüsünden Kocaeli kumunu ve mesafeyi seven Atom Cemil’i boş kilo altında dirençli kalabilecek rakip olarak görüyorum.

 

BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,3,12,4,1,5

2.AYAK : 7

3.AYAK : 2,4

4.AYAK : 1,6

5.AYAK : 2,4,3,15,5,10 / 9,1,6,12,16,7

6.AYAK : 8,10,1,4,7,6,5,3,13,2,11

 

ASLANSOYLU – TEKFORDTEYFİK : Son startında da ön plana çıkardığım Aslansoylu çok kolay kazanarak dikkat çekti.Ara sonrası böyle bir 1.lik ardından üzerine koyacağına şüphemiz yok.Şartlar yine ideal olduğundan galibiyete yakın görünüyor.

Rakibine karşı 5 kiloluk avantajın yanı sıra mesafeye uyum göstermesi muhtemel Tekfordteyfik ciddi rakip konumunda olacaktır.

 

LIONEFE : Bu zamana kadar başka şehir ve pistlerde de start almış olsa bile en iyi uyumu tartışmasız Kocaeli kumuna gösterdi Lionefe.Bu pistte 3 kez koşup 2 kez kolay kazanan ve bir koşusunda da yakın ara formda isimler yanında 3. kalan safkan bugün gayet uygun grupta start alıyor.

Ara sonrası izmir’de gördüğü yarışın start çıkışında oylanadığı için grubun hep gerisinde beklemek durumunda kalan Lionefe çok da kum yediği için düzlükte ensede geldi.Ki biraz üzerine gidilseydi bence tabela mücadelesi verebilirdi.

Bugün ise daha nefesli bir şekilde karşımızda olacak.

Çiçek tarafından normal başlatılıp orta grupta yer tutması halinde müthiş uyum gösterdiği Kocaeli kumunda etkili düzlük aksiyonlarıyla perdeyi kapatmasını bekliyorum.

Rakibi Babayega olabilir.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,6

2.AYAK : 2,4,3,15,5,10 / 9,1,6,12,16,7

3.AYAK : 8,10,1,4,7,6,5,3,13,2,11

4.AYAK : 1,6,2

5.AYAK : 3,7,5,8

6.AYAK : 4

ÜYE YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Ferhat Işık dedi ki:

    Bugün sendeyiz kral

  2. Zafer Yaşlı dedi ki:

    Dogaç kardeşim inşallah bu gün Kocaeli yakalarız şu karabulutlar dağılır

  3. Necip Özgür dedi ki:

    Ambusher için teşekkür

BİR YORUM YAZ