TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

22 OCAK İZMİR

SALİH DAYI : Henüz 2 yarış gördüğü için grupta tecrübe eksiği bulunan bir isim Salih Dayı.Ancak genel görünüm itibariyle biraz olsun umut veren atların başında geliyor.Bugün de lehine yönde uzayan mesafede ön tarafa yakın yer tutarsa gidişat avantajını da eline geçireceğinden düzlük boyu kazanırda kalabilir, favorim.

 

ÜNALAMCA : Çok uygun bir grup yakaladığı gerçek Ünalamca’nın.Safkan yaşı ilerlese de gününde olduğu vakit etkili olabiliyor.Eğer ki erken ritme girmeyi başarırsa kolay bile kazanabilir, favorim.

 

QUEEN OF PROTI : Üst düzey formu devam ediyor Queen Of Proti’nin.Bugün de rakipleri fazlasıyla müsaitken galibiyete uzanan taraf olmaya yakın görünüyor.Tabii ki bunun gerçekleşmesi için kulvarından çıkması gerekiyor.O riski almak isteyenler tek bile değerlendirebilir.

 

GÜLBABA : İki yarış görüp kondisyon eksiğini tamamen giderdi Gülbaba.Mesafe uzadıkça gücünü daha iyi yansıtması muhtemel safkan bugün aradığı uzunluğa çıkıyor.Rakipleri arasında da mesafe tutmasını beklediğim bir isim yokken 1.likle tanışmasını bekliyorum.

 

GO FOR THE AFTER : Son startında da ön planda sunduğum bir isimdi Go For The After.Rölanti geçmeye aday tempodan sebep bu kez daha erken öne sarkınca kolay kazandı.Ancak bugün aynı şeyi yapmasına gerek yok.Çünkü koşu temposu süratli geçecektir.Dolayısıyla sabırlı bir bekleme yarışı yapması halinde etkili düzlük sprintiyle tüm grubu toplayabilir, favorim.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,2,3 / 5,1,7

2.AYAK : 2,8,9,5,7,6,4,3

3.AYAK : 6,1,8,3

4.AYAK : 5,4,1

5.AYAK : 3

6.AYAK : 1,6,5,10,7,4

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ